πŸ“£ BERITA GEMBIRA Untuk Mommies! Designer Diaper dari Applecrumby Untuk 3 Pemenang!

πŸ™‹πŸ»β€β™€οΈ Siapa nak menang Designer Diaper dari Applecrumby? Haa, jangan lepaskan peluang anda! Nak menang senang je, klik di sini dan ikut sahaja langkah-langkah yang telah ditetapkan: https://community.theasianparent.com/contest/jom-menang-designer-diaper-dari-applecrumby/1688?lng=en

πŸ“£ BERITA GEMBIRA Untuk Mommies! Designer Diaper dari Applecrumby Untuk 3 Pemenang!
109 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

I want to win a Designer Diaper from Applecrumby because the quality is unquestionable . ❀️ . Ultra absorbent and even absorption with premium Japanese technology that give protection up to 12 hours. . Breathable and superior comfort that is friendly to baby's skin and keeps baby comfortable all the time. . Thank you to @theasianparent & @applecrumby.official for organizing this special and economical giveaway, which makes me really excited to win it. Size L chosen for giveaway also fit for my son Uwais Uqail, 11kg, 1 year 9 months old. . Safe, Natural and Organic 🌱 #applecrumby #applecrumbybabies

Baca lagi
Post reply image

Saya nak menang Designer Diaper Dari Applecrumby kerana kualiti terbaik, tahan lasak, anti bocor, kulit tiada penggelupasan Dan sentiasa kering . Design Dan corak diaper juga comel Dan menarik . Anak gembira Ibu lagilah happy giler . Applecrumby pilihan terbaik para ibu bapa. ✌️πŸ₯°Semoga ada rezeki anak saya. Terima Kasih @applecrumby.official kerana menganjurkan giveaway yang sangat istimewa Dan menjimatkan jika dapat memenanginya.. Mohon dapatlah memilih saya sebagai pemenang bertuah anda.πŸ™πŸ€²πŸ™ŠπŸ™ˆ Jom ibu-ibu join πŸ’œ @ejahanii @rosefahada

Baca lagi
Post reply image

12/10/2022 Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana ianya merupakan cadangan ramai ibu bapa yang rata-ratanya berpuas hati dengan kualiti diaper ini..dan saya juga pernah menggunakan nya kepada bayi saya ketika diawal kelahiran yang merupakan hadiah dari sahabat saya..Saya sangat suka dengan kelembutan designer diaper Applecrumby yang sangat sesuai dengan kulit bayi yang sangat halus dan sensitif.. ditambah dengan kelebihan diaper yang 100% bebas daripada klorin yang semestinya selamat dan tidak menyebabkan iritasi kepada kulit bayi.

Baca lagi
Post reply image

Saya nak menang Designer diapers dari applecrumby kerana diapers ini sangat sesuai untuk bayi saya, selesa, berkualiti & ianya diperbuat dari bahan organik di mana selamat untuk dipakai untuk semua golongan budak termasuk bayi yang baru lahir, dan sudah semestinya produk applecrumby adalah yang terbaik, Kepada para momies di luar sana yang belum pernah mencuba, saya sangat2 mensyorkan🫢🏻Applecrumby semestinya produk pilihan dihati saya❀️bukan sahaja diaper berkualiti, semua produk yang dijual semuanya bagus dan terbaikπŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»

Baca lagi
Post reply image
VIP Member

Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana selain daripada saya belum pernah berpeluang lagi menggunakan diaper dari jenama premium ini, nama Applecrumby kerap dilihat di kebanyakkan laman web atau blogger yang khusus mengenai keibubapaan, bayi dan anak kecil. Tambahan, ianya juga selalu menjadi sebutan serta komen yang begitu positif terutamanya oleh para ibu di forum atau kunpulan di media sosial khas untuk para ibu yang membuatkan saya rasa terrtarik dan berhasrat akan mencubanya jika berpeluang.

Baca lagi
Post reply image

Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana diaper ini amat bagus dan selesa untuk anak saya. 😍 Saya sentiasa memastikan anak saya mendapat yang terbaik dan dari pengalaman saya, Applecrumby diaper adalah pilihan no. 1 dari segi kualiti, kelembutan, penyerapan yang bagus, tiada kebocoran dan ia sesuai untuk kulit anak saya. Saya selalu beli Applecrumby kerana ia juga menawarkan diaper bundle dengan harga yang berpatutan. Saya berharap saya akan menang Designer Diaper untuk anak saya. πŸ’•

Baca lagi
Post reply image
TapFluencer

Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana saya sering mendengar feedback yang bagus dan positif daripada jenama ini tetapi masih belum berpeluang untuk mencubanya kepada bayi saya. Saya percaya diaper Applecrumby sangat sesuai untuk bayi saya, diaper hang berkualiti tinggi, 100% bebas klorin, lembut, kadar penyerapan yang pantas, tidak mudah bocor daan banyak lagi! ❀️ Semoga ada rezeki untuk anak saya terpilih sebagai pemenang. Terima kasih TheAsianParent untuk peluang ini πŸ’—πŸ₯°

Baca lagi
Post reply image
VIP Member

Hola @applecrumby.official dan @theasianparent_my 😍 . Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana… SAYA BELUM PERNAH MENCUBA DIAPER BRAND APPLECRUMBY UNTUK ANAK SAYA, HANYA MENDENGAR KEHEBATANNYA DARI MOMMY FRIENDS DI SEKELILING SAYA SAHAJA. BUKAN KEHEBATAN PENYERAPAN NYA SAHAJA YANG SELALU DIWAR WARKAN. MALAH KEMAMPUAN DIAPER APPLECRUMBY MELINDUNGI KULIT SENSITIF BAYI APABILA DITEKNOLOGIKAN DIAPER BEBAS KLORIN. SEMOGA SAYA TERPILIH UNTUK MEMENANGI DIAPER APPLECRUMBY INI

Baca lagi
Post reply image
VIP Member

Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana saya ingin baby saya memakai lampin yang berkualiti yang disyorkan oleh ramai ibu. Diaper ini juga selamat untuk baby yang berkulit sensitif kerana ia 100% bebas chlorine. Design diaper juga sangat cantik dan menarik, ia pasti menjadi kesukaan baby 😍 Terima Kasih @applecrumby.official dan @theasianparent_my kerana mengadakan peraduan ini, harap saya ialah one of the lucky winner πŸ₯°πŸ₯°πŸ₯°

Baca lagi
Post reply image
VIP Member

Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana Kualiti seiring keselesaan,πŸ₯° Lembut dan menyegarkan, Bayi kekal kering berpanjangan,πŸ‘πŸ» Daya penyerapan tiada tandingan, Praktikal dari segi kewangan, πŸ’― Kurang kadar penukaran, Beza dengan yang lain seangkatan, Designer Diaper Applecrumby comel bergaya bila dipakai, Semoga baby Ali dapat tambah stok lampin pakai buang!😍 πŸ’“πŸ’“πŸ’“πŸ’“πŸ’“

Baca lagi
Post reply image