πŸ“£ BERITA GEMBIRA Untuk Mommies! Designer Diaper dari Applecrumby Untuk 3 Pemenang!

πŸ™‹πŸ»β€β™€οΈ Siapa nak menang Designer Diaper dari Applecrumby? Haa, jangan lepaskan peluang anda! Nak menang senang je, klik di sini dan ikut sahaja langkah-langkah yang telah ditetapkan: https://community.theasianparent.com/contest/jom-menang-designer-diaper-dari-applecrumby/1688?lng=en

πŸ“£ BERITA GEMBIRA Untuk Mommies! Designer Diaper dari Applecrumby Untuk 3 Pemenang!
109 Balas
Tulis jawapan

Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana ianya lampin pakai buang yang sangat lembut β€˜Ultra Soft to Skin’, 100% bebas klorin sudah semestinya selamat digunakan tanpa ragu kepada si comel. Walaupun nipis tetapi mempunyai daya penyerapan yang pantas serta memastikan keselesaan dengan perlindungan tahap maksima sepanjang hari walaupun si comel bergerak aktif dan kekal ceria. Designer Diaper dari Applecrumby juga mesra kulit bebas dari kerengsaan mahupun iritasi, memberikan pengaliran udara yang baik bagi memastikan kulit bayi kering dan selesa serta tidur lena tidak terganggu kerana kebocoran. Saya bangga dengan jenama buatan Malaysia yang terkenal di mata dunia dengan harga berpatutan dan kualiti yang terbaik. Terima kasih @applecrumby.official kerana menghasilkan lampin pakai buang yang berkualiti tinggi kerana setiap si comel yang dilahirkan berhak mendapatkan yang terbaik dari setiap ibu bapanya, semoga ada terselit rezeki saya menang untuk si comel saya. Tidak dinafikan, bayi yang ceria, gembira dan sihat akan memberi impak bahagia yang tidak terhingga kepada ibu bapa. Terima kasih juga kepada @theasianparent_my untuk peluang keemasan ini. Jom Mommies sertai & menang untuk si comel.. @validasarmin @ibuayesha.13 Instagram : izzatichoster

Baca lagi
Post reply image

Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana saya belum pernah mencuba produk ini.Walaupun saya belum mencuba tetapi saya tahu akan kehadiran produk ini dipasaran. Bagi saya brand Applecrumby ini adalah brand yg mengeluarkan produk yang berkualiti dan organic.Maksud saya disini organic lebih kepada bahan yg digunakan adalah 100% tanpa klorin dan sesuai dengan semua bayi.Saya mempunyai seorang anak yang masih memakai diapers.Kebanyakkan diapers yg saya gunakan semua bocor jika dia terlebih membuang air besar ataupun kencing dah terlalu cepat & mudah sangat lencun.Jadi disebabkan itu saya perlu memerah lebih tenaga saya untuk mencuci pakaian mereka yg terkena najis dan agak sukar ye jika najis terkena pada pakaian untuk hilang. Jadi disebabkan itu saya mahu memenanginya untuk mencuba kpd anak saya. Bukan itu sahaja, saya juga sudah sedia maklum yang brand ini memberi banyak feedback yg positif dari penggunannya. Jadi tak salah saya mencuba untuk memenangi untuk anak saya. Semoga anak saya lebih selesa dan ceria bersama Applecrumby@asniza_ramlee @princessofhaura

Baca lagi
Post reply image
TapFluencer

🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏🍎🍏 Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana: 1️⃣ Selesa 🧸 -diperbuat daripada serat kapas yang lembut dan ringan, serta getah pinggang yang sangat elastik, lampin Applecrumby memastikan anak saya sentiasa berada dalam keadaan selesa! 2️⃣ Hipoalergenik 🀧 -lampin Applecrumby sangat sesuai untuk kulit anak saya yang sensitif kerana ianya bebas daripada klorin, DEHP, logam berat, phthalate, asbestos, dan wangian! 3️⃣ Tahan lama πŸ•’ -menggunakan teknologi penyerapan premium dari Jepun, lampin Applecrumby menjanjikan perlindungan sehingga 12 jam! 4️⃣ Daya penyerapan yang tinggi πŸ’¦ -lampin Applecrumby boleh menyerap cecair sehingga 30x beratnya. Ianya juga mempunyai "3-Layer Advanced Leak Guard Protection" untuk memastikan tidak berlaku kebocoran! Kami memang menggunakan lampin Applecrumby sejak kelahiran anak kami dan kami sangat berpuas hati! 🐟🐠🐟🐠🐟🐠🐟🐠🐟🐠🐟🐠

Baca lagi
Post reply image
VIP Member

saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana Diaper ini free chlorine dan sangat lembut sesuai untuk kulit bayi yang sensitif seperti anak saya yang berusia 3 bulan. sejak saya menggunakan Diaper dari Applecrumby ini kulit punggung anak saya tidak lagi mengalami merah-merah dan pedih.saya juga sukakan tape yang dibuat oleh Applecrumby kerana tapenya menggunakan tape sejenis velcro dan boleh dibuka banyak kali serta tidak mudah rosak. selain itu, penggunaan Diaper ini sangat menjimatkan saya kerana tidak perlu menukar lampin dengan kerap kerana kebocoran. sebelum ini saya menggunakan Jenama lain dan saya perlu menukar lampin setiap 3 jam kerana bocor dan itu sangatlah membazir. getah ditepi diaper juga sangat bagus dan tidak merengsakan kulit anak saya. oleh itu, saya berharap dapat memenangi pertandingan ini dan mendapat Diaper secara percuma dari Applecrumby kerana saya sangat sukakannya. β™₯️this is Premium Quality Diaperβ™₯️

Baca lagi
Post reply image
VIP Member

saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana Diaper ini free chlorine dan sangat lembut sesuai untuk kulit bayi yang sensitif seperti anak saya yang berusia 3 bulan. sejak saya menggunakan Diaper dari Applecrumby ini kulit punggung anak saya tidak lagi mengalami merah-merah dan pedih.saya juga sukakan tape yang dibuat oleh Applecrumby kerana tapenya menggunakan tape sejenis velcro dan boleh dibuka banyak kali serta tidak mudah rosak. selain itu, penggunaan Diaper ini sangat menjimatkan saya kerana tidak perlu menukar lampin dengan kerap kerana kebocoran. sebelum ini saya menggunakan Jenama lain dan saya perlu menukar lampin setiap 3 jam kerana bocor dan itu sangatlah membazir. getah ditepi diaper juga sangat bagus dan tidak merengsakan kulit anak saya. oleh itu, saya berharap dapat memenangi pertandingan ini dan mendapat Diaper secara percuma dari Applecrumby kerana saya sangat sukakannya. β™₯️this is Premium Quality Diaper

Baca lagi
Post reply image
VIP Member

I want to win a Designer Diaper from Applecrumby because the quality is unquestionable . ❀️ . Ultra absorbent and even absorption with premium Japanese technology that give protection up to 12 hours. . Breathable and superior comfort that is friendly to baby's skin and keeps baby comfortable all the time. . Thank you to @theasianparent & @applecrumby.official for organizing this special and economical giveaway, which makes me really excited to win it. Size L chosen for giveaway also fit for my son Uwais Uqail, 11kg, 1 year 9 months old. 😍 . Mommy lets join this special giveaway for your sunshine too! πŸ™Œ . Safe, Natural and Organic 🌱 #applecrumby #applecrumbybabies

Baca lagi
Post reply image

Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana saya sentiasa memilih Diaper Designer dari Applecrumby untuk anak-anak saya. Designer Diaper dari Applecrumby sangat berkualiti, design yang sangat premium dan mewah, lembut dan selesa untuk anak-anak.Diaper dari Applecrumby sangat sesuai untuk kulit yang sensitif kerana tidak mempunyai bahan kimia yang berbahaya..Applecrumby sangat mementingkan keselesaan dan keselamatan kulit bayi.. Semoga ada rezeki untuk bayi saya yang bakal lahir bulan disember tahun ini. Terima kasih theAsianparent dan Applecrumby kerana telah mengadakan contest dengan hadiah yang sangat berguna dan diperlukan untuk ibu bapa di luar sana.

Baca lagi
Post reply image

Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana anak saya sesuai dengan semua produk Applecrumby dari head to toe wash (tak irritate kulit), nappy cream(tak naik rashes), miracle balm(ruam susu hilang mcm magic lepas apply), rescue cream, detergent & bottle cleanser (wangi sangat bau mandarin), diapers (sangat lembut tak bocor walaupun nipis, selesa utk kulit baby. Kesimpulannya semua produk Applecrumby memang terbaik dan berkualiti. Applecrumby selalu buat promo jgk dan bg banyak freegift pwp. Love sgtπŸ’•πŸ’•πŸ’• berbaloi baloi .. baby happy mommy pon happy Semoga ada rezeki anak saya untuk menang diapers Applecrumby 😚🀲🏻

Baca lagi
Post reply image
VIP Member

I want to win a Designer Diaper from Applecrumby because the quality is unquestionable . ❀️ . Ultra absorbent and even absorption with premium Japanese technology that give protection up to 12 hours. . Breathable and superior comfort that is friendly to baby's skin and keeps baby comfortable all the time. . Thank you to @theasianparent & @applecrumby.official for organizing this special and economical giveaway, which makes me really excited to win it. Size L chosen for giveaway also fit for my son Uwais Uqail, 11kg, 1 year 9 months old. 😍 . Safe, Natural and Organic 🌱 #applecrumby #applecrumbybabies

Baca lagi
VIP Member

I want to win a Designer Diaper from Applecrumby because the quality is unquestionable . ❀️ . Ultra absorbent and even absorption with premium Japanese technology that give protection up to 12 hours. . Breathable and superior comfort that is friendly to baby's skin and keeps baby comfortable all the time. . Thank you to @theasianparent & @applecrumby.official for organizing this special and economical giveaway, which makes me really excited to win it. Size L chosen for giveaway also fit for my son Uwais Uqail, 11kg, 1 year 9 months old. 😍 . Safe, Natural and Organic 🌱 #applecrumby #applecrumbybabies

Baca lagi
Post reply image