πŸ“£ BERITA GEMBIRA Untuk Mommies! Designer Diaper dari Applecrumby Untuk 3 Pemenang!

πŸ™‹πŸ»β€β™€οΈ Siapa nak menang Designer Diaper dari Applecrumby? Haa, jangan lepaskan peluang anda! Nak menang senang je, klik di sini dan ikut sahaja langkah-langkah yang telah ditetapkan: https://community.theasianparent.com/contest/jom-menang-designer-diaper-dari-applecrumby/1688?lng=en

πŸ“£ BERITA GEMBIRA Untuk Mommies! Designer Diaper dari Applecrumby Untuk 3 Pemenang!
109 Balas
Tulis jawapan

Saya nak menang Designer Diaper dari Applecrumby kerana anak saya sesuai dengan semua produk Applecrumby dari head to toe wash (tak irritate kulit), nappy cream(tak naik rashes), miracle balm(ruam susu hilang mcm magic lepas apply), rescue cream, detergent & bottle cleanser (wangi sangat bau mandarin), diapers (sangat lembut tak bocor walaupun nipis, selesa utk kulit baby. Kesimpulannya semua produk Applecrumby memang terbaik dan berkualiti. Applecrumby selalu buat promo jgk dan bg banyak freegift pwp. Love sgtπŸ’•πŸ’•πŸ’• berbaloi baloi .. baby happy mommy pon happy Semoga ada rezeki anak saya untuk menang diapers Applecrumby 😚🀲🏻

Baca lagi
Post reply image