Ikhtiar dengan OPK Alhamdulillah berjaya pregnant

Saya start pakai opk hujung bulan 12 lepas habis period. First time ikhtiar pakai opk… Saya baru setahun kawin. 5 bulan lepas kawin mengandung and gugur lepas 2 bulan. Lepastu mmg try hard nak mengandung balik tapi tak berjaya🥺 Saya amalkan doa RabbiHabliMinassolihin setiap hari…. One day terjumpa tiktok sorang sis ni pasal opk. Saya pun ikut cara dia… Alhamdulillah terus lekat… Selama ni saya ikut kelender application je nak tahu waktu subur. Tak tepat rupanya… Saya banyak lah belajar ilmu2 mcm mana nak mengandung kat tiktok. Ikut pesan dokter tiktok 😂 Alhamdulillah punya tak sangka UPT saya buat sampai 4 kali , double line je semua. Sebelum tu saya OPk dulu tetiba dapat positive 2 kali dalam kitaran tu… Saya share2 pengalaman happy saya… Saya taknak share kat media social, sebab fobia yang lepas punya baru pregnant sebulan lebih dah heboh seinstagram😂😂😂 Nanti dah keluar baby nya InshaAllah saya share… Moga Allah izin kan saya untuk melahirkan zuriat saya ini dengan sempurna… Aamiin… Doa kan saya ye moms… Jangan kecam saya ye , saya baru setahun jagung bab2 ni 😅

1 Balas
Tulis jawapan

Semoga dipermudahkan 😁