18 Balas

So far solcoceryl gel ni je yang mcm berkesan nak cantumkan luka czer..doctor pun suggest pakai cream ni. 1 tube pakai boleh nampak kesan dalam 2 minggu

VIP Member

Pakai cream ni nampak lah effect dia.. luka gap 2inch bercantum balik.. recommended lah kalau nak pakai solcoceryl gel ni. bagus and berkesan

saya pernah pakai solcoceryl gel ni dekat luka kesan kena minyak panas haha and lepas 10 hari mcm tu ok dah kulit baru tumbuh...

VIP Member

Ramai jugak yang bagi feedbacm guna solcoseryl jelly tu untuk sembuhkan cantumkan balik luka jahitan episotomi yg trbuka

Perasan dekat fb ada yang post pasal solcoceryl gel ni.. bagus katanya nak rawat luka czer yg ada gap or terbukak balik

VIP Member

Yup, sangat berkesan solcoceryl gel ni kalau luka czer terbuka and nak cantum kan bali. Boleh beli dekat farmasi.

Wah thank you share pasal solcoceryl gel ni. Lepas ni dah boleh apply cream ni.. tak sggup nak jahit balik huhuhu

Saya pakai solcoceryl gel ni tapi bukan untuk luka czer lah. Saya pakai untuk luka sebab melecur and it works.

VIP Member

Thanks for sharing.. dah boleh start masukkan dalam list solcoseryl gel ni untuk kegunaan lepas bersalin. hehe

Orang cakap solcoseryl gel ni pun bagus untuk luka jahitan atau luka biasa..Luka terbakar pon boleh

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan