506 Balas

Jawapan : B LAMBDA 3 BABY HIGH CHAIR semoga Ada rezeki baby yang bakal lahir, terima kasih theAsianparent banyak berkongsi info dengan kami Dari baby dalam perut sehingga dan anak membesar.Dari segi perkembangan dan permakanan.Info sangat bermanfaat. IG:shulileykamruddin

B . LAMBDA ✨ Lagi dua bulan anak saya dah start solid food , and this chair sangat penting untuk anak saya makan yela first solid food kann heheh , in syaa Allah ada rezeki menang ! 🫶🏻🫶🏻 dah nak 6 bulan dh anak mama 😭 #childhomemalaysia . Ig - arrizq._

The answer is B. LAMBDA. An awesome multifunctional chair with great safety features that can be used as a high or normal chair, bar stool and/or step ladder.⁣ Most of all, it can be used even until my baby grows bigger as it withstands weight up to 85kg! Thank you.

Jawapannya : B Childhome Lambda 3 high baby chair. semoga ade rezeki buat anak saya umar rizqi. saya tak pernah beli baby chair sbb belum mampu. inshaAllah kalau ade rezeki tak kemana kan. semoga semua yg menjawab dipermudahkan segala urusan😍 #childhomemalaysia

Jawapan: B (CHILDHOME 𝐋𝐀𝐌𝐁𝐃𝐀 3 BABY HIGH CHAIR) Sempena hari lahir saya baru2 ini, semoga ada rezeki saya dan anak yg bakal lahir pada tahun hadapan untuk memiliki High Chair ini. Ia dapat memberikan manfaat kpd anak saya pada masa akan datang 🥰

Jawapan untuk teka & menang CHILDHOME adalah.. B.LAMBDA CHILDHOME LAMBDA 3 BABY HIGH CHAIR semoga Saya dan Anak diberikan rezeki untuk childhome Lambda 3 baby high chair ini. Terima Kasih #childhomemalaysia #childhomemalaysia #childhomemalaysia #childhomemalaysia

Jawapannya ialah B Lambda 3 Baby High Chair + Feeding Tray (Anthracite) - Wood - Black Semoga ada rezeki bby dlm perut ni..🥰🥰🥰 & kalau rezeki menang, blhla ank sy umur setahun guna dulu..biasa beriba je dkt meja mkn suap makan..🫠 #childhomemalaysia

Answer : B) LAMBDA Childhome LAMBDA 3 Baby High Chair❤️ #childhomemalaysia Semoga ada rezeki buat baby saya. Aamiin.🤲Terima kasih TAP kerana sentiasa menjadi platform untuk para ibu terutama first time mommy untuk mendapatkan ilmu baru. Ig : _ftinhnisah

Jawapan saya : CHILDHOME LAMBDA 3 BABY HIGH CHAIR. #childhomemalaysia Semoga ada rezeki anak saya. Saya ingin memenangi high chair ini agar dapat menikmati moment2 indah makan bersama suami dan anak2 atas satu meja yang sama ❤️ IG PROFILE : nurainiciklong

Hai.. JAWAPAN : B. LAMBDA CHILDHOME LAMBDA 3 BABY HIGH CHAIR Harapan saya semoga saya menjadi pemenang dan hadiah ini menjadi rezeki anak pertama saya yang bakal lahir jan2024 nanti. Terima Kasih. #childhomemalaysia #childhomemalaysia #childhomemalaysia

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan