Dosa ke xde zuriat ?

Seronok nya tgk adk ipar dah prgnt . Tp sy x prgnt lg . Mak sy sllu ckp " ckp mengandung2 tp x mengandung2 pon ko ney " dan lagi " ala entah2 ko tu mmg x mgandung tp ckp mgandung " sy dah kguguran 2x tahun ney dan tahun lps .. tp tahun ney scan kantung dah leper ... Bila ckp psl prgnt msti mak sy akn ckp mcm2 kt sy ... Kdg2 tu sedih jgk ade org tua tp x pnh mdoakan ank yg baik2 . Malah lg diherdik nyaa sy xde anak ๐Ÿ˜” klau owg lain sy x kesah . Tp ney ibu sndri .. yg mlahirkan sy ๐Ÿ˜” rse terkilan tu xyh ckp laa . Kdg rs xnk blk kmpg tgk owg tua ๐Ÿ˜”๐Ÿ˜”๐Ÿ˜” smpai ke hr ney sy xpnh bcerita pd somi yg mak sy ckp mcm2 psl sy x prgnt ๐Ÿ˜”๐Ÿ˜”๐Ÿ˜”๐Ÿ˜”๐Ÿ˜”

26 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

sabar ya sis ๐Ÿ˜ข mcm sy ini perkhwinan kedua, y pertama ada 2 cahaya mata sepasang, untk perkhwinan kedua ni kmi 4tahun dah berkhwin dlm msa 4 tahun to saya dh 3 kli gugur, prkhwinan kedua ni sy ddk dngan mentua, adik adik ipar saya mmg tak suka sy n kmi ambik keputusan pindah cri khidupan sndiri diluar, smpai satu tahap, family dia ada ckp klau suami pilih ikut saya, jngan blik dah ke rumah family, adik dy sampai cakap pada saya ehh tak malu ke dah gugur banyak kali, smpai skrg saya simpan cht adik dy tu ,tapi sekrng dngan khidupan diluar kmi bahagia Dan skrg sy disahkan mengandung 4bulan penantian kmi selama 4tahun ... sy doakan sis pun akan ada zuriat insyallah antara cepat Dan lambat sahaja, Aamiin

Baca lagi
2y ago

sama la mcm sy . dlu ipar smpai hina kami xde zuriat ape semua . smpai skrg sy x jejak kaki ke uma diaa klau adk bradk somi ajkk . nk memaafkan tu mmg mudah . tp nk mlupakan tu yg perit