306 Balas

TapFluencer

memang suka minum air sejuk tapi bukan yang letak ais.air coway tu mmg dah sejuk atau jus yang simpan dlm peti ais

mitos, sy minum sj lagi2 air bandung sjuk bila mnum bole cengang skejap hahhahha. makan ais batu rasanya x bole

minum .. sbb bila preggy ni rasa macam panas and dahaga memanjang .. air manis memang saya kurangkan hihii ..

kunyah ais 1 cawan. dari 7 bulan smpy la branak. proses bersalin sukar la jugak sbb induce. laluan lmbat buka

mak sya xbgi sya minun air batu sbb katanya nnti baby besar n sukar nk lahir tpi sya minum jah tpi kdang2

VIP Member

Minum .. even bila masok trismester ke3 Ni kerap n tabiat kunyah ais batu .. xtahu kenapa ..

saya suka kunyah air batu

minom je mcm biasa dari awl smpi dah nk due😅 xboleh kalau xad ice nk minom mesti cari yng sejuk pye

mak saya pun xbg mnum ais batu...tp saya dh trbiasa mnum ais batu...klu x mnum ais,rasa xpuas...haha

TapFluencer

sebelum mengandung tak minum air sejuk... bila mengandung buang tabiat asyik nak minum yg sejuk je

Sy blh mnum air putih yg sejuk je.bkn lh yg ltk ais tu.klu mnum yg suam rasa loya plk😂😅

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan