200 Balas

Menangis sebab suami pergi pekan makan kt kedai tak tapau kan makanan bila balik rumah. Sampai rumah je terus cerita kan yang dia makan kt kedai makan. So kita org pun merajuk hampir menangis sambil bercakap terus makan sendiri sendiri tak ingt org tapau pun tidk. Lepas tu ksih crta la pulak.. 😁 Ahaha

Ini memang sedih ni. Kalau min menangis jugak dgar ni😭

pernah nangis sbb suami prank kita. dia kata lepas balik keje nk terus keluar lepak dgn member. so kita ok je. tup tup dia sampai rumah. dia kata tipu je xde nak lepak pun. terus kita nangis beria sbb da order nasi goreng dgn dia. tapi dia tipu rupanya. last2 dia keluar jugak kedai beli nasi goreng.

Haha comel sgat ni hahaha. Mesti geram kan sbb dah berharap sgat kan nak makan nasi goreng tu 🙈

Minggu lepas terasa hati dengan husband sebab tak nak balik kampung. Balik bukan sebab apa pun, tapi mengidamkan masakan kakak ipar yang selalu masak sedap2. 😁😁😁 Bila dia pujuk, macam biasa teremosi menangis. Dan petang tu jugak balik dan kena ketawa dengan family...😂😂

menangis sbb laki x nk ckp ngn saya... sec baby ni nangis sbb laki x paham yg kita x leh bau sabun , tpi dia suh basuh pinggan... nangis beria kau.. tersentuh hati jap. laki tngok pon pelik bende takde apa pon tpi beria nangis meleleh air mata bagai smpai basah baju dok lap hingus..

saya waktu awal2 pkp, teringin nak makan beger tepi jalan. tapi takde satu kedai bukak. last2 husband buat kan guna roti keping. padahal waktu tuh saya belum tau saya pregnant. patut laa nak makan beger sampai rasa nak nangis bila tak dapat, rupanya baby yang nakk 🤣

Sebelum to xtahu pregnant ha . Dlm keta mlm to suami bwk jln2 . Ttba nangis tnpa sebab . Lps suami tnya knp nangis . Lagy laa automatik laju menangis lagy + plus ingt dkat arwah abah .. pelik hehe ttba nangis sbb sebelum nie sy sowg yg ssh nx nangis .

Lebih kurang la sy.. Hihi nangis sbb mcd drive tru bg salah. Lpastu husband ckp nk buat mcm mana. Pegi la beli tpt lain. Ajak pegi subway x nk. Last2 nangis. Kene mrh dgn husband dia kata kite ngade2.. Haha klaka awal2 pregnant haritu now dh 29 mggu

VIP Member

Nangis sebab xdpt makan Kat warung nak makan nasi Goreng 😂😂😂😌😌😌 over gile bila fikir balik. Penat pusing2 tapi semua ttup sebab Masa tu pkp. Pastu tetiba nangis. Balik tu husband gigih masakkan nasi grg ala2 warung tu 😂😂😂

Cam sye mmp suami tingl kn sye ..sedar² ngis cm bdk kecik..suami kt sblh je😂 mcm2 sye kata awak nk tingl kn sye .awak x syg sye... suami yg tgh tido pon trjaga ..pelik knp la bini aku ni.. Truk jgk pembawakan budak ni kn🤪

Teringin asparagus salai.. Tapi dah pergi semua pasaraya.. Pasar borong segala bole pulak takde padahal time sebelom mengidam tu elok jek terletak.. Balik tu memang menangis beria.. Tapi 5week 6day dah gugur.. Emmm.. Lagi Btambah2 sedih

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan