3 Balas

Ya Allah sis, biarkan la pasal mak mertua tu, sis takleh pikir sngt soal hati org lain. Sis kene jaga hati dan prasaan sis time tgh pregnant ni yg tula paling penting! Jgn stress2, sis mcm kwan saya bau tumis langsung tak boleh mesti asyik muntah je lpas bau, skrg kandungan 2 bulan kan? Mmg tgh alahan lagi, saya nak masuk 4 bulan bru hilang alahan muntah2 tu. Mmg ambik masa nak hilang, so mak mertua sis kne la faham lain bdan lain rasa alahan dia, so nasihat saya sis buat dek je dgn mak mertua sis buat smntara waktu ni, sbb baby sis kecik lagi risau plak jadi apa2 kan, so kita taknak la jadi bnda yg sama berulang lagi. Saya doakan sis kuat, dan pedulikan apa masalah yg penting jaga kandungan elok2 and kesihatan sis okay! Moga urusan sis dipermudahkan amin

nk wt camne gtu lh ank org..sy pn camtu.ble peknen alahan mmg terus bnyi ckp trlalu ikut perasaan..pdhal sy ni nk bgn pn mcm duk ats kapal.xleh lngsung skip bt kje..klu skip je jgn arap die ajak sy mkn.ble time ank sndiri peknen mcm queen..ari2 terdampar ciap main game..ank2 d biar org jge..lngsung x bunyi nk marah..ciap blh ckp..kesian peknen teruk sgt..padahal xde pn muntah..mkn elok je..gni la awk..ckp ngn suami awk mmg xleh bt kje umh..kne ingt tnggungjwb awk hnye pd suami..bkn pd org lain

Awk bgtau kat suami awk suruh maklumkan dekat mak dia tentang alahan awk tp kalau mertua awk masih tk boleh nk faham buat tak layan je.. Abaikan mulut menyumpah dia. Jangan stres2 tau awk supaya kandungan awk terjaga.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan