βœ•

122 Balas

VIP Member

Hehee.. Rahsia Allah.. Sbelum mngandungkan saya.. My mom lahirkan 5 org abg.. sy keenam.. adik lelaki ke7.. dan bongsu adik perempuan.. 😊☺.. Tapi bila cucu.. Mostly perempuan.. πŸ˜‡

Betul, lelaki perempuan smuanya drp sperm suami, bkn slh kita.. tu semua kuasa Allah, kita cuma berusaha.. xpe sis, as long as suami memahami, tu dh cukup utk bg kekuatan pd sis..

Eiii.. Mulot jahat smue nye..geram plak sy.. Sbar eh mumy.. Dornag ni Kdg2 lupe rezki tu smue dri Allah, da Allah bg rezki ank pmpuan, knpe nk ckp bkn2 lagi.. Xphm la mnusia ni..πŸ˜’

πŸ™‹β€β™€οΈπŸ™‹β€β™€οΈπŸ™‹β€β™€οΈ.. Sy ade 4 org ank laki sis... Syukur alhamdulillah... Cukup la jd pengusung jenazah mama babah bile dh besar nti... In Shaa Allah...

Sy xda petua..ikut waktu subur je..sbb sejenis x kisah jantina bayi, anak sy 4 boy sorg girl..x silap pnh baca, nk anak laki, bersama ngan hsbnd waktu kita tgh subur..

Mcm sy adik beradik pun semua prmpuan 4 org..πŸ˜† ank sndr ramai plak lelaki..

Mulut orang sis. Lelaki ke perempuan ke sama je, cabaran nak besar & didik tu sama. LagiΒ² dunia harini. Takpe jgn stressΒ², abaikan je. Tahniah sis πŸ‘πŸ’•

saya xpernah cube ape²... anak saya 6 perempuan bru dapat 1 lelaki... lepas tu, pompuan lagi... yg kali ni saya ade juga mengharap nk lelaki... 🀲🏻

sangat riuh n meriah. terutama kalau cuti sekolah...😁😁

Sy pun dua2 ank girl..tgh tugu bsalin yg no 3 lagi..penentu jantina bukn pada bini sis..itu dr sperma laki kita 😁 so klu dpt girl lagi ..sy just redha ☺️

Ada baca juga dari sperma suami . nak tau kaedah utk dpt boy pulakπŸ€—

VIP Member

πŸ˜”πŸ˜” sabar ye awk, mulut org mmg pyh nak ditutup. Kita teruskan positif ye, rezeki dr Allah, siapayg blh tentukan atau halang ye tak πŸ˜‰πŸ˜‰

Anak sy 2boy..Alhamdulillah hero 2org riuh rumah..huhuu skrg ni preggy no.3 harap2 girl...alah pedulikkan dgn kate2 org.. xjadi kudis pun hehehe

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan