149 Balas

Sy umur 25 husb umur 23. Bercinta dari zmn belajar 🤭 pjj 11 bln kawen. Setahun lebih kawen dpt baby boy. Nk masuk 7 bln dah. Perkahwinan pun dah nak masuk 2 tahun. Alhamdulillah

saya kawin pada umur 28 & suami 26 .. 3 bulan lepas tu baru tahu saya pregnant dengan gagah nya aktif main badminton lagi.. alhamdulillah sekarang baby boy saya dah 2 bulan..

sy 30,suami 35..kwn kenalan adik..amek masa berkawan selama 2 tahun..bulan 1 kawin..lekat baby..skg da masuk 35minggu..tunggu masa debaran UTK bersalin je..dup dap2x😂

nikah pada usia 25 tahun..sebaya.. rezeki baby 28 tahun..in syaa Allah, tahun depan lahirlah anak yg ditunggu2 selama 3 tahun.. semoga semua urusan dipermudahkan.. 🥰

saya kahwin umur 28. sebaya dgn husband. alhamdulillah baru dapat anak sulung tahun ni. lepas 10tahun tunggu.😊. baby nak masuk 8bulan. mommy dah 38tahun. 😁

saya 26 suami 27.dh khwin 11 bulan.preg 16minggu.kononnye nk khwin lepas posting, skli lambat sangat spp nk panggil🤭 nampak gaya baby kluar dulu dri cita2🤭

21 tahun 😂 saya dan suami sebaya . habis belajar terus berkahwin 🤭 sekarang umur nak masuk 25tahun, anak pun nak masuk 2 dah 🥰 alhamdulillah 🤲🏻

sy kwen umo 15.. umo 21 sy cerai ( ank nk msuk 4 ) umo 25 sy kwen baru.. skang umo 27.. ad ank sorg ng suami baru.. 2024 otw 28thun alhamdulillah bahagia ☺

kawin time saya 25, husb 33. gap 8 tahun. Husb mmg dah takde nak fikir kahwin dah sebelum kenal saya, alhamdulillah jodoh dia lambat sampai, baru grad 🤣

saya 21 suami 23, kenal setahun terus kawin.. Alhamdulillah kawin sebulan terus lekat sekarang tengah tunggu hari doakan saya dipermudahkan urusan bersalin

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan