129 Balas

*Khasiat tungku ibu dari Tungbaye* Merawat sakit-sakit otot, lenguh badan dan sakit punggung. Memulihkan semangat aura. Melembutkan urat tegang dan menolak angin dalam badan. Mengecutkan peranakan membantu pengeluaran darah nifas dan haid akibat senggugut. Bertungkulah 2kali sehari (pagi&petang) *Kelebihan memakai Bengkung* Bengkung pula dapat membantu mengempiskan kawasan yang berlemak iaitu perut,peha dan pinggul. Bengkung juga dapat mengelakkan dari angin medu masuk kedalam rahim. Bengkung dapat mencegah dari makan berlebihan dan dapat kurangkan berat badan yang berlebihan semasa hamil. *Tungku baby* Kenapa baby perlu bertungku sebab mengikut petua orang dulu-dulu bayi seelok-eloknya dituamkan pada bahagian perut, ari-ari, pelipat kaki dan tapak kaki selama beberapa minit dapat mengurangkan kembung perut pada bayi. Cara untuk dapatkan barangan berpantang dan barang baby boleh pergi ke Tungbaye semua ada disana 👍🏻🥰❤️ #theasianparent_my #tungbaye Ig:soleha_jasni

Assalamualaikum Jawapan saya adalah D. Semua di atas. Dan juga ada 3 perkataan Tungbayee dia dalam poster tersebut. ❤️ Pengalaman saya bersama Tungbayee adalah ketika melahirkan anak pertama pada tahun 2020 dahulu. Ketika anak pertama saya lahir tahun 2020 dulu, saya hanya beli set pengurusan uri sahaja dari Tungbayee. Rupa-rupanya banyak item yg dikeluarkan dan dijual oleh Tungbayee untuk memudahkan ibu - ibu bersalin dan juga bayi baru lahir. Kalau ada rezeki saya dapat voucher ni boleh lah saya bershopping sakan di Tungbayee😁😁😁😆😆😆 Moga ada rezeki saya dan anak yg bakal lahir tak lama lagi ini💐🌹 Done follow IG @theAsianparent Malaysia dan juga @Tungbayee ❤️❤️ My Ig : @lisaafha

Assalamualaikum Jawapan saya D. Semua di atas. Ketika anak pertama saya lahir tahun 2020 dulu, saya hanya beli set pengurusan uri sahaja dari Tungbayee. Rupa-rupanya banyak item yg dikeluarkan dan dijual oleh Tungbayee untuk memudahkan ibu - ibu bersalin dan juga bayi baru lahir. Kalau ada rezeki saya dapat voucher ni boleh lah saya bershopping sakan di Tungbayee😁😁😁😆😆😆 Moga ada rezeki saya dan anak yg bakal lahir tak lama lagi ini💐🌹 Done follow IG @theAsianparent Malaysia dan juga @Tungbayee ❤️❤️ My Ig : @lisaafha

VIP Member

Assalamaualaikum tungbayee and mommysss semua. Di sini saya ingin kongsikan bahawa barangan berpantang yang boleh didapati dari Tungbayee adalah bengkung, set tungku dan tungku herba bayi seperti semua yang tertera di atas. Jawapan saya : D Done Follow ig: @tungbayee dan @theasianparent_ My ig: Nor Marsilah Marjunet ✨Semoga ada rezeki anak saya yg bakal lahir nanti untuk dapatkan barangan drpd Tungbayee & bolehla saya berpantang dgn set Tungbayee 😍 ✨Thank you the asian parents & Tungbayee for this giveaway ❤️🥰🫶🏻

VIP Member

Assalamaualaikum tungbayee and mommysss semuaaa🥰, di sini saya ingin kongsikan bahawa barangan berpantang yang boleh didapati dari Tungbayee adalah bengkung, set tungku dan tungku herba bayi seperti semua yang tertera di atas. Jawapan saya : D Done Follow ig: @tungbayee dan @theasianparent_ My ig: @Nor Marsilah Marjunet ✨Semoga ada rezeki anak saya yg bakal lahir nanti untuk dapatkan barangan drpd Tungbayee 😍 ✨Thank you the asian parents & Tungbayee for this giveaway ❤️🥰🫶🏻

Bismillah semoga terselit rezeki baby dan saya . Jawapannya adalah D (Semua di atas) Barangan berpantang yg boleh didapati Tungbayee termasuklah bengkung sekali ,set tungku dan tungku herba bayi . Jadi jawapan saya adalah D ,semua d atas .Semoga saya berpeluang untuk memenangi contest ini 😊. Follow ig : Tungbayee Follow ig : theasianparent_ My ig : fzzahyuns_

Assalamaualaikum tungbayee and mommysss semuaaa🥰, di sini saya ingin kongsikan bahawa barangan berpantang yang boleh didapati dari Tungbayee adalah bengkung, set tungku dan tungku herba bayi seperti semua yang tertera di atas. Jawapan: D Follow ig: @tungbayee dan @theasianparent_ My ig: @nursyhdhmohamad

Jawapan: D Semua di atas ✨✨✨✨✨ Semoga ada rezeki menang 🥰🤲🏻✨ Baby bakal lahir tak lama lagi. Sekarang dah masuk 35 minggu 🤰🏻 Saya dah ada Tungku herba, baby oil, massage oil, pilis dari Tungbayee. Kalau saya menang, saya nak tebus set uri dan kain batik berpantang 💖😍

Assalamualaikum..hye the asea parents & tungbayee Jawapannya adalah D.Semua diatas..barangan berpantang yang boleh didalapati dari TUNGBAYEE termasuklah bengkung,set tungku,tungku herba bayi.. Terima kasih..semoga ada rezeki baby saya yg bakal lahir nanti..Amin.. Nama ig:hafizamohdnasir

Jawapan: D) Semua di atas Barangan berpantang yang boleh didapati dari Tungbayee termasuklah Bengkung, Set Tungku dan Tungku Herba Bayi. Jadi jawapan saya adalah D, semua di atas. Saya juga telah ikuti akaun instagram @theasianparent_my & @tungbayee, semoga ada rezeki saya 😊.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan