Due bulan 10 dah bersalin ?

Mommy yang due bulan 10 ade yang dah bersalin ? Saye rase nervous plus excited nak sambut kelahiran anak pertama. Tapi due saye 13/10 dan belum ade ape2 tanda.

14 Balas
Tulis jawapan

hi sis, due kita sama.. 13/10 sy pun anak first, sy masih menghitung hari bila nak bersalin.. sy just false contraction tu ada la sekali dua, perut mengeras kadang-kadang, celah kangkang cramp sometimes nak angkat pusing terasa la sakit sikit, pastu nk nk bila baring nak bgn cukup seksa ye.. nak bgn tu kena cari step yg betul dulu kalau x sakit..

Baca lagi

Due 16/10 da mengay taklarat da masuh kerja pagi kadang terasa sakit da kat ari ari ni punggung takyah cakapla 😭 hujungbulanni jumpa pakar cek laluan daa gdm on dc semoga dimudahkan segala urusan kite amin takot tapi tak sabar nk jumpa baby

saya pun due 13 hb 10 tp belum lagi bersalin . kadangΒ² perut mengeras , sakit pinggang . tapi belum turun tanda lagi laa . xsabar jumpa baby walaupun dah no 3πŸ˜‚

2y ago

Smlh due kita 13/10 n ank ketiga..smoga mmy2 semua dpermudahn brsalin n bby sihat..aaminn

sy due 07/10 . tanda nak bersalin belum ada , nervous tu hari - hari rasa . anak 1st juga , cuma sakit pinggang , sakit kat ari - ari la sebab kepala baby da kat bawah .

Saya pun due 1/10. Tanda-tanda belum ada lagi. Braxton hicks je yang mungkin makin kerap. Dah pujuk baby keluar awal tapi dia selesa kut duduk dalam perut lagi πŸ˜…

due sy 4/10, esok masuk 38mggu masih tiada tanda yg berat just duk layan braxton hicks. Sakit main2 lagi ni xkerap lagi sakit. harap baby keluar sebelum due

2y ago

π’Œπ’Šπ’•π’‚ π’”π’‚π’Žπ’‚ π’•π’‚π’“π’Šπ’Œπ’‰ π’”π’Šπ’” 4/10 π’•π’‚π’‘π’Š π’ƒπ’†π’π’–π’Ž π’ƒπ’†π’“π’”π’‚π’π’Šπ’ π’π’‚π’ˆπ’Š..

saya, 28/10... pgi ni sakit bhgian ari2... on of.. 34 week 3day... maybe normal kot sakit kt bwah tuπŸ˜…πŸ˜…

2y ago

moga dpermudahkan urusan kita nt .. Amin...

sy pon sama due date 6/10/22 tp xda tnda2 lg.. cuma skt pinggang, skt kt ari2 jaa n bby asyik mengeras jaa

hi sy 14 oct, msih tk rs apa2..cuma warded sbb tekanan darah tinggi. samalah anak pertama jugaπŸ₯°

sama sis, hari2x duk buat exercise n pujuk dia, takut dia tamau keluar. πŸ˜‚ .