pagi tadi bleeding mcm darah haid bila scan perut dan scan bawah janin tk nmpk pregnant 13week

Assalamualaikum mommies. Just nak share pagi td masa saya nak buang air kecil ada sedikit bleeding, kemudian saya terus ke hospital utk buat pemeriksaan saya pregnant 13week bila doc hospital scan di perut doc tu ckp kantung masih ada tapi janin tak nampak bila scan melalui bawah pun masih tak nampak. And doc cakap kemungkinan kandungan tak menjadi sbb janin tak nampak. Nauzubillah. And mcm mana saya nak tahu yg janin tu masih ada atau tidak. Perlu tak saya buat scan sekali lagi skli dkt mana2 klnik swasta?? Masih ada harapan untuk saya tak agaknya ? ?

2 Balas
Tulis jawapan

Mcm sy dlu first pregnancy masa 9 minggu tbe2 gi toilet ade fresh blood keluar sikit. Then terus g klinik doc scan rupanya baby dh xde heartbeat and tnggu masa utk keluar sndiri je. Doc bg masa 2 minggu klu x keluar sndiri kena buat d&c . After 3 days sy gugur sndiri so xbuat d&c pun. Sedih time tu ๐Ÿ˜”. Tp xpe sis. Walau ape pun jd semoga dipermudahkan. Semoga ade rezeki awk utk dpt cahaya mata . Jaga diri ya . Jgn stress2. Ade rezeki in shaa allah baby tu survive tp kalau sebaliknya mgkin ade yg lbh baik menanti lps ni ๐Ÿ˜Š

Baca lagi
4y ago

insyaallah ada. amin

Pegi klinik lain sis double confirm....moga sis dgn baby baik2 je