hai

Assalamualaikum ibu-ibu semua doa kn Sya satu hari nanti ada rezeki zuriat dah lama menanti seronok tengok orang lain ada baby

151 Balas
Tulis jawapan

Aminx2 sis.. ..cuba try produk mamomhope sis.. ..sya try prduk tu dn twakl alhmdulillah sis mlekat asal consistent mkn n jga.pntg lrg .. ..sya 6thun mnunggu alhmdulillah skrg dh preggy.. ..first minun mamomhope sya dsahkn preggy tp xlma kguguran.. ..tp sya try lgi msok je btol ke 4 alhmdulillah rzki brpihk n.Allah dgr doa sya.. ..minum jus.mamomhope tambh dgn folic asid..rajin mkn buah buahan insha Allah ..Allag mha megetahui n.mndengar doa hmbanya

Baca lagi

xyah stress...enjoy your time alone with your husband..your life now is with your husband..abaikan soalan org sekeliling..saya 9 tahun kahwin..baru tahun ni ada isi..now dh nk masuk 8 bulan..xde urutt2 atau ubat modern atau alternative...Allah nk bagi nt ada la tu...Allah ada perancangan utk setiap hambaNya...just enjoy your life

Baca lagi

Sabar sis, sy pun kawin dkt 2 tahun . Teringin sgt nk baby, tiap kali makan kt kedai, ada org mx sedekah kan , suami sllu bg dan ckp doakan isteri sy mengandung ..๐Ÿ˜ญ nampak je kwn2 suami pergi umrah, dia pm doakan isteri mengandung . Alhamdulillah , skrg bru lekat , 9 minggu 5 hari . ๐Ÿ˜ญ Sy doakan sis jugak ye ..

Baca lagi
4y ago

Amin Sya dah 4 tahun khwin

Semoga awak dpt rezeki zuriat satu hari nti. Yg penting byk berdoa, bersabar dan jangan stress. Pedulikan segala pertanyaan org sbb itu akan buat awak stress dn mengganggu emosi jg dalaman kita. So... ignore segala negative, percayalah pada Allah, rezeki pasti dtg.

Terima kasih semua doa kn Sya insyaallah Sya x penah berhenti berdoa kadang-kadang dlm hati rasa sayu jgk tgk org lain main dgn ank kadang-kadang terasa jgk org dok kata kita mcm tpi Sya x ambik peduli insyaallah akan tiba saat tu jgk

Wsalam.. hi sis... Cuba sis urut 1 bdn 3hari ngan org tukg urut pastu minom jus mamom hope... Tp kene scan dulu seblom urut tgok pandangan doktr tntg rahim sis mcm mne.. smoga ade rzki sis...

4y ago

Dah jmpe doktor.. Doktor kata rahim xde masalah... Sy pun bru nk try just MaMom hope tu Harap2 ade rezeki.. Aminn

InsyaAllah sis... Yakin pada Allah, insyaAllah lambat atau cepat semua ada hikmah yabg terbaik disebaliknya... Semoga Allah kurniakan rezeki zuriat soleh solehah buat sis... Aamiin Allahumma Aamiin ๐Ÿคฒ๐Ÿ’•

Wa'alaikummussalam..semoga dipermudahkan.saya 5 tahun menanti..dan alhamdulillah Allah kabulkan permintaan... Dengan izin Allah saya amalkan macam ni ๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡๐Ÿ‘‡ https://youtu.be/V4nVvDz4pTo

Baca lagi
VIP Member

Insyallah..mesti ada rejeki awk..semua org telah ditetapkn rejeki msgยฒ.cpt dgn lmbt je..sama mcm sy ank yg pertama dulu nk dpt 5thn jgk..alhmdlh now nk msk yg ke3๐Ÿ˜ƒ

Aminnn doa kan juga supaya kandungan saya sihat ya mommies sebab saya teringin nak anak perempuan 3 tahun menanti saya bleeding tapi x bnyk darah warna coklat...