❤️‍🔥 Stroller PERCUMA Untuk Anda dari Samu Giken!

😲🤩 WOW! Siapa je yang tak suka bila ada produk FREE, betul tak? Jadi, anda WAJIB sertai peraduan mudah ini jika ingin bawa pulang Multifuction 2 Way Stroller dari Samu Giken ini! Cepat, sertai di sini: https://community.theasianparent.com/contests

❤️‍🔥 Stroller PERCUMA Untuk Anda dari Samu Giken!
877 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

jawapan nya A, done follow @theasianparent_my & @samugiken. moga ada rezeki buat anak kedua saya😃🫰🏼

the answer is - A ❤️done follow the Asian parents ❤️done follow samu giken semoga ada rezeki anak2

Baca lagi
TapFluencer

Jawapan A Saya dah follow samugiken dan the asianparent di IG. Harap rezeki untuk anak saya. Terima kasih.

Baca lagi

jawapan nya A done follow Theasianparents_my and samugiken ig: epalnur semoga ada rezeki untuk baby saya

Baca lagi

Jawapannya adalah A Done follow ✅ My ig - bellajhri_ Semoga ada rezeki anak saya due bulan 3 ❤️🍓

Baca lagi

Jawapan AAA saya dah follow theasiaparent dan samugiken dkt ig 🫰🏽🙏🏼 Nama ig sultankamarul01

Baca lagi

Jawapan : A Kalau menang memang rezeki lah , lepasni boleh jalan jalan naik stroller hehe Ig : shrhyhya

Baca lagi

Jawapan :A Instagram:4hdyh_ Done follow: @samugiken @theasianparent_my Semoga Ada rezeki anak kalini🥰

Baca lagi

Jawapannya A Done follow @theasianparent_my & @samugiken di instagram. Semoga ada rezeki kali ni 💓😊

Jawapan : A Done folloe samugiken dan the asian parents Semoga ada rezeki baby sy tgh menunggu hari🥰

Baca lagi