❤️‍🔥 Stroller PERCUMA Untuk Anda dari Samu Giken!

😲🤩 WOW! Siapa je yang tak suka bila ada produk FREE, betul tak? Jadi, anda WAJIB sertai peraduan mudah ini jika ingin bawa pulang Multifuction 2 Way Stroller dari Samu Giken ini! Cepat, sertai di sini: https://community.theasianparent.com/contests

❤️‍🔥 Stroller PERCUMA Untuk Anda dari Samu Giken!
877 Balas
Tulis jawapan

Jawapan : A Semoga ada rezeki anak saya memenangi contest dari theasianparent x samu giken ini🥰❤️

Jawapan - A Done follow @samugiken dan @theasianparent.. Moga ada rezeki anak saya... Ig -husna_store98

Baca lagi

Jawapan A saya dah follow theasiaparent dan samugiken dkt ig 🫰🏽🙏🏼 Nama ig sultankamarul01

Baca lagi

bayangan yang tepat adalah A. semoga ada rezeki baby kalini. tak mampu nak beli stroller mahal sangat🥹

Jawapan A Ig : @7kecik Done follow kedua2 akaun. Semoga ada rezeki saya dan baby yang bakal lahir. Amin

Baca lagi

Jawapannya-A done follow the asianparent and samugiken..semoga ada rezeki utk baby boy saya aamiinn.....

Jawapan : A Moga2 stroller ni milik baby kepada mummy farah aaminnn 🤲🏻 3 month more ❤️❤️

Jawapan : A Moga ada rezeki baby march with Samu Giken stroller❤️❤️ Done Follow👇👍

Baca lagi
Post reply image

Jawapan nya adalah A.. Done follow IG theAsianParent dan Samu Giken. Semoga ada rezeki ibu dan Anak..

jawapannya A follow my ig : @scarlettpetals_ tak menang takpe. saya memang suka join contest 😆

Baca lagi