22 Balas

Kita beranak hari yg sama sis. 😂 tapi baby saya arrived waktu pagi. 5.30am tu warded, 8am masuk lr, 9.43am keluar seketul baby girl berat 2.6kg. Alhamdulillah. Selamat berpantang ya sis 😊😊

Yeker... Hhehe tq.. Slmt bpntg jg sis...

Congrat sis n selamat berpantang..saya pun menghitung hari tuk bersalin.still 8 days before due date nie...semoga sy dipermudahkan urusan bersalin seperti sis jugak🤭

Ya sis.. Smoga sis dpermudhkn bsalin amin...

Tahniah...semoga akk di permudahkan bersalin camtu..semua 6 org ank semua sakit teramat sangat n ambik masa nk lahir..jln buka cepat tp nk keluar tu lambt..puas teran huhu..

In sya Allah..aamiin..ya Allah ya mujib..

Tahniah sis...sy pun tgh tggu hri nk bersalin jgk...skrg 38week 2day....due 9/5/20 smga allah permudahkan urusan bersalin sy nnti...anak first

Tahniah sis 😍😍 selamat berpantng.. doakan saya jgaa dan diluar sana semoga urusan dipermudahkan 😘😘♥️

Tq sis.. Smoga sis jg dipermudhkn bsalin amin...

Memang selalu mcm tu patut bersalin tengah2 bulan tapi keluar awal. Anak saya yang sulung dgn nombor dua.

Heheh ya tu la😊

Tahniah sis. Doakan saya mudah bersalin mcm sis jgk. Tp due bln 7, lambat lagi.. Insyallah ❤️

Sma2 sis.. Smoga sis dpermudhkn bsalin amin😊😊

Waaa Alhamdullillah Tahniah Sis mudahnya sis brsalin.. Hope sy pun dipermudahkan mcm tu jgk..

Amminn.. Insyaallah

Alhmdulillah,,tahniah,,,seronoknya dh dpt baby semoga baby n ibu sihat selalu,,

Ya tq,,,

Amin... Selamat berpantang kakak... Doakan sya juga ya dlm bulan 5ni bersalin...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan