30 Balas

X seram sgt sis.. Aritue sy pun mcm sis bila dgr mcm2 psl air gula ne. Tp pas mnum oke je.. Aritue sy mnum skali teguk n thn nafas, skali jln 😂

Hahahaha... Hrp la sy pn blh mcm sis

Sdap la air gule... Lau x nk mnum air gule tu telalu pekat sgt... Dtg seawal pg yg bleh... Mnum skli nafas je... Insyaallah x kn ase pape..

Msa ank first dlu air gula xdk perisa... Xtahu la kali ni

VIP Member

Semoga berjaya sis time saya dapat air dalam botol perisa oren nak telannn punnn haihh payahh padahal benda tuu sdp jee 🤣🤣🤣

Bru tgk gelas trs brfikir seolah2 air gula tu dk jolok tekak soh muntah, blm bau & minum lg...hehehee

Pas minum sy cepat2 pi kumur2. Hilangkan rasa manis kat mulut. Alhamdulillah tak muntah. Berjaya bertahan hingga 2 jam. ☺

Haha. Mind set kena kuat sis. Jangan muntah. Kang kena repeat minum pula. 😁

Sy mnum dah bulan lepas tp tmuntah balik 😂.. nasib baik la nurse ckp xpe 2 bulan lg baru mnum balik air gula.

Manis tu pekat likat sgt, bru minum steguk dh loya...

saya br je minum jumaat lps....sangkut plk.skrg ni 2 minggu skli kena bt bsp.mcm2 dugaan pregnant kli ni.

ari senin tu nurse telefon bgthu result..

Xde apa yg seram bg sy masa pregnant kecuali time nak bersalin.. air gula pn okay je utk ditelan..

Allahuakbar... 2kali sis sakit yea... Sy 6jam sakit dlm labour room... Hrp kali ni kita sma2 dpermuahkan urusan brsalin yea... Aamiin3

VIP Member

sy baru minum pg td.. nak hbis kan segelas tu.. mak ai.. manis nyer sampai pening kepala

Perit nk telan tu, mcm nk nangis..hahaha

VIP Member

Saya minum air gula ok lagi.. sedap 🤣🤣🤣 yg xbest. Sy fobia jarum hahahaha sadis

Sy bab jarum okey lg... Sb dh biasa..hehehe

Sy dlu mase mnum air gula mmg muntah.. Pastu kna repeat mnum lg skli sbb mntah.. Adoyaii

Sy misi nmpak plak.. Kantoi LA. Tu kna repeat mnum tu..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan