Mohon ibu2 dalam ni doakan saya ye..๐Ÿ˜Š

โ€Ž โ€Žุจูุณู’ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู€ู…ู ุงู„ู„ู‡ู ุงู„ุฑูŽู‘ุญู’ู…ูŽู†ู ุงู„ุฑูŽู‘ุญููŠู’ู…ู Assalamualaikum Hari nie sy dah 39 weeks 3 days, pregnant anak keempat Doakan saya ya Normasliha Binti Ismail semoga dipermudahkan, dilancarkan segala urusan bersalin, bukaan cepat untuk baby keluar dan semoga selamat bersalin secara normal tanpa induce, koyakan serta jahitan, kurang rasa sakit, ibu dan baby pun sihat & selamat semuanya. Moga baby keluar dalam masa terdekat ni sebelum due 15hb October. Aamiin ๐Ÿคฒ๐Ÿคฒ Lebih 40 orang yang doa, InshaAllah dimakbulkan. Saya juga doakan semoga ibu2 yg menanti hari bersalin dipermudahkan urusan bersalin, selamat ibu & anak ๐Ÿฅฐ Terima kasih semua..๐Ÿ˜˜ Semoga Allah mudahkan segala urusan kita dan doa2 kalian kembali semula kepada kalian semua. InshaAllah ๐Ÿคฒ๐Ÿคฒ โ€Žู„ูŽุง ุฅูู„ูŽูฐู‡ูŽ ุฅูู„ูŽู‘ุง ุฃูŽู†ู’ุชูŽ ุณูุจู’ุญูŽุงู†ูŽูƒูŽ ุฅูู†ูู‘ูŠ ูƒูู†ู’ุชู ู…ูู†ูŽ ุงู„ุธูŽู‘ุงู„ูู…ููŠู†ูŽ โ€Žุขู…ููŠู’ู† ูŠูŽุง ุฑูŽุจูŽู‘ ุงู„ุนูŽุงู„ูŽู…ููŠู’ู†ูŽ Terima kasih semua ๐Ÿฅฐ

4 Balas
Tulis jawapan

waalaikumsalam. moga selamat bersalin hendaknya sis. moga dipermudah juga urusan bersalin nya, selamat sis dan anak2. sy pun tgh menunggu hari, due 23hb ni. moga jihad kita semua utk melahirkan umat nabi Muhammad dipermudah hendakNya. Aamiin2

7mo ago

Aamiin2x Ya Mujib

Waalaikumussalam, semoga sis bersalin dengan mudah dan selamat ibu dan anak.. doakan saya juga sedang menunggu hari nak bersalin, semoga kita semua dipermudahkan bersalin nanti insyaallah amin

Waโ€™alaikumussalam. Semoga dipermudahkan urusan oleh Allah swt. โ€ŽุขูŽู…ููŠู‘ู€ูู€ูู€ู†ู’... ุขูŽู…ููŠู‘ู€ูู€ูู€ู†ู’ ูŠูŽุขุฑูŽุจู’ ุขู„ูŒุนูŽุขู„ูŽู…ูููŠูู†

Insya Allah.. Aamin ya rabbal Aalamiin.. Selamat bersalin n berpantang untuk awk.. Sy msh awl khmilan.. Doakan mg baby kuat, slmat dilahirkan.. Aamiin..

7mo ago

Aamiin2x Ya Mujib. Thanks sis. Semoga ibu dan baby sihat dan selamat hendaknya.