50 Balas

Masa saya terus bukak tudung sis sebab tudung dah ke depan kebelakang tak ikat rambut 🤣 nasib baik dalam LR tu semua perempuan dengan husband je time tu

Sama la sy masa nak beranak doc/nurse suruh bukak getah rambut .. selamat pakai topi kat kepala tu kalau x berselerak la rmbut mcm kak limah ..😂

Uishhh, baru tahu pula.... X pernah g berlaku mcm tu, x tahu la yg ke3 nie nanti.. Huhu.. Hospital pun lain2.. 😅 Apapun semoga dipermudahkan

sama dengan saya... bidan yg urut saya beritahu kalo ikat rambut susah untuk bukaan jalan... tu yang nurse suruh buka ikat rambut🥰

Haa sama..sy bsalin swasta..mmg nurse suh tanggal semua Yg kat kepala..selain rambut😅 pakai serkup Yg hospital sediakan…

utk memudahkn bersalin saya pon terpikir nt siap2 nk cabut getah rambut pkai ank tudung biar rambut lepas dlm ank tudung je

Pnh jugak.. sy pun tak tahu kenapa.. tgh menahan sakit ikut je waktu tu, dah rambut mcm hantu dah tak berikat

saya nurse yg buang ikat rmbut 🥲 garang nurse tu rentap camtu je getah rambut pastu campak kat lantai

Mmg dorang x bagi ikat rambut.. semolek nya baik potong rambut awal2.. ikat rambut blh sebabkan sawan

Sy aritu mmg da cabut,sbb tgh tahan contraction,abis tdung,getah rambut Sy cabut🤣 x fkir ape dah..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan