πŸŽ„ Jom Menang Vacuum Hebat Ini!

Siapa agaknya pemenang bertuah kita bulan Disember ini? Jangan tunggu lagi, jom sertai di sini! https://community.theasianparent.com/contest/jom-menang-vacuum-hebat-ini/1326

πŸŽ„ Jom Menang Vacuum Hebat Ini!
5240 Balas
Tulis jawapan

Saya sangat memerlukan Dyson omni glide ini kerana sy adalah ibu bekerjaya yang sgt sibuk dgn kerja2 dilapangan n selalu pulang lewat.. dengan keadaan anak2 yg masih kecil dan dalam fasa mula byk bergerak di lantai. Justeru, habuk2 dan sisa kotorang sgt merunsingkan sy dengan kwsn tmpt tinggal yg baru membangun berdekataran persekitaran yg masih dlm pembinan sudah tentunya terlalu banyak habuk. Menjaga, mengasuh dan mendidik anak2 memerlukan perhatian, kasih syg n masa yg sgt berharga.. justeru sy sgt memerlukan dyson omni glide supaya sy dpt meluangkn lbh ms, prhatian n ksh syg kpd anak2 yg sepatutnya daripada menghabiskan ms mmbersihkan persekitaran rumah dan ruang2 sempit yg merisaukan n x dpt kite lihat dgn mata kasar.. kebersihan adlh slh satu perkara yg amat pnting yg perlu dititikberatkn dlm keadaan seharian anak2 terutama dlm waktu genting skrg iaitu semasa pandemic ini, dmane kbykkn wktu dihabiskn dirumah n sy x mau saat ms sy trbuang dgn hny dhbskn ntk mmbrsihkn persekitaran secara manual, sy jg x perlu risau dgn habuk2 diruangan sempit dan tinggi.. selain vacuum ini multipurpose kerana dilengkapi dengan pelbagai aksesori yang mudah diselengara. Anak2 juga blh dipupuk kerajianan melalui rutin mngemas rmah kerana ianya ringan. shrusny vacuum ini Perlu ad d stiap rumh krn slain dr itu blh mnjimtkn kos pmblian brg pmbrsihn dan tenaga yang byk ketika menggunakannya selain mgurangkan bebanan pd tubuh ketika aktiviti pembersihan. Sudah lama sy idamkan peralatan atau bibik berteknologi tinggi ini tetapi tidak mampu kerana perlu mndahulukn untuk rawatan kesihatan anak2 dan kelengkapan lain... harap ianya menjadi milik saya. Jutaan terima kasih TAP diatas pnganjuran ini bersama jenama DYSON serta ilmu keibubapaan yg tidak terbatas 😍😍😍😍 😘😘❀️❀️β™₯️ fb: Eaihana Rahmad @illimnsy @koja_ipoh @natkay8715 @faridah_ismail_87 @noraniswahab #theasianparentmy #DYSON #kemasrumahbyhani #sterization

Baca lagi

JAWAPAN ⏩ DYSON OMNI GLIDE Saya sangat memerlukan Dyson omni glide ini kerana sy adalah ibu bekerjaya yang sgt sibuk dgn kerja2 dilapangan n selalu pulang lewat.. dengan keadaan anak2 yg masih kecil dan dalam fasa mula byk bergerak di lantai. Justeru, habuk2 dan sisa kotorang sgt merunsingkan sy dengan kwsn tmpt tinggal yg baru membangun berdekataran persekitaran yg masih dlm pembinan sudah tentunya terlalu banyak habuk. Menjaga, mengasuh dan mendidik anak2 memerlukan perhatian, kasih syg n masa yg sgt berharga.. justeru sy sgt memerlukan dyson omni glide supaya sy dpt meluangkn lbh ms, prhatian n ksh syg kpd anak2 yg sepatutnya daripada menhabiskan ms mmbersihkan persekitaran rumah dan ruang2 sempit yg merisaukan n x dpt kite lihat dgn mata kasar.. kebersihan adlh slh satu perkara yg amat pnting yg perlu dititikberatkn dlm keadaan seharian anak2 terutama dlm waktu genting skrg iaitu sms pandemic ini, dmane kbykkn wktu dihabiskn dirumah n sy x mau saat ms sy trbuang dgn hny dhbskn ntk mmbrsihkn persekitaran secara manual, sy jg x perlu risau dgn habuk2 diruangan sempit dan tinggi.. selain vacuum ini multipurpose kerana dilengkapi dengan pelbagai aksesori yang mudah diselengara. Anak2 juga blh dipupuk kerajianan melalui rutin mngemas rmah kerana ianya ringan. shrusny vacuum ini Perlu ad d stiap rumh krn slain dr itu blh mnjimtkn kos pmblian brg pmbrsihn dan tenaga yang byk ketika menggunakannya. Sudah lama sy idamkan peralatan atau bibik berteknologi tinggi ini tetapi tidak mampu kerana perlu mndahulukn untuk rawatan kesihatan anak2 dan kelengkapan lain... harap ianya menjadi milik saya. 😘😘❀️❀️β™₯️ fb: Eaihana Rahmad @illimnsy @koja_ipoh @natkay8715 @faridah_ismail_87 @noraniswahab #theasianparentmy #DYSON #kemasrumahbyhani #sterization

Baca lagi

DYSON OMNI GLIDE Ketahui lebih lanjut tentang Dyson Vakum Omni-glide - Berbanding dengan semua pembersih vakum tanpa wayar dengan kepala pembersih penggelek lembut dan roda kastor 360Β°, menurut data penjejakan jualan GFK di setiap pasaran. - Ruang sempit merujuk kepada jurang yang lebih lebar daripada 20.7cm. - Digunakan dalam mod Eko apabila menggunakan alat tidak bermotor. Sehingga 18 minit masa jalan dalam mod eko untuk produk penuh dengan alat bermotor. Masa berjalan mungkin berbeza bergantung pada penggunaan dan jenis lantai. - Bateri tambahan tersedia secara berasingan. Semoga ada rezeki Daeng Malique Shahqeef Bin Mohd Shahdan untuk memenangi Vacuum Dyson Yang super hebat & canggih yang dapat membantu mangsa banjir di kampung lombong Shah Alam. aminnn #mangsabanjir #prayforshahalam #vacuumhanyut

Baca lagi

Jawapan: DYSON OMNI GLIDE Vacuum Dyson ni memang vacuum idaman saya daripada dulu lagi! Ringan dan boleh glide smoothly in all direction, saya suka sangat sebab saya pernah ada history spine surgery masa tahun 2014 dulu. Masa mengandung ni memang kena bertahan dengan sakit belakang dan sakit pinggang tu. Selain itu, review daripada pet owner mostly cakap mereka sangat berpuas hati sebab rumah licin je tanpa bulu dan debu cat litter selepas bertukar ke vacuum Dyson ini. Saya ada dua ekor kucing di rumah, jika ada rezeki bayi saya untuk menang hadiah ini saya sangat-sangat bersyukur sebab dapat kurangkan bulu-bulu dan habuk yang mungkin beri kesan kepada bayi saya yang bakal lahir nanti ❀️

Baca lagi

πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€ BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM Jawapan ➑️ DYSON OMNI GLIDE Semoga saya ada rezeki untuk menang hadiah anniversary idaman saya sejak sekian lama ni. Menginjak ke usia 30 Tahun ni,badan sudah mula rasa sengal-sengal apabila melakukan kerja rumah. Apatah lagi,saya ada masalah saraf selepas bersalin dulu. Alat pembersih seperti Dyson ni memang sangat membantu saya untuk mengurangkan beban ketika mengemas rumah. T - Tetap di hati A - Aktif berkongsi P - Penuh pengetahuan baru TAP pilihan saya dan pastinya ibu bapa yang lain.Terima Kasih TAP memberikan kami wadah ilmu keibupaan setiap hari dan ketika β™₯️β™₯οΈπŸ’•πŸŒŸπŸŒŸβ€οΈ

Baca lagi

πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€ BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM Jawapan ➑️ DYSON OMNI GLIDE Semoga saya ada rezeki untuk menang hadiah anniversary idaman saya sejak sekian lama ni. Menginjak ke usia 30 Tahun ni,badan sudah mula rasa sengal-sengal apabila melakukan kerja rumah. Apatah lagi,saya ada masalah saraf selepas bersalin dulu. Alat pembersih seperti Dyson ni memang sangat membantu saya untuk mengurangkan beban ketika mengemas rumah. T - Tetap di hati A - Aktif berkongsi P - Penuh pengetahuan baru TAP pilihan saya dan pastinya ibu bapa yang lain.Terima Kasih TAP memberikan kami wadah ilmu keibupaan setiap hari dan ketika β™₯️β™₯οΈπŸ’•πŸŒŸπŸŒŸ

Baca lagi

πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€ BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM Jawapan ➑️ DYSON OMNI GLIDE Semoga saya ada rezeki untuk menang hadiah anniversary idaman saya sejak sekian lama ni. Menginjak ke usia 30 Tahun ni,badan sudah mula rasa sengal-sengal apabila melakukan kerja rumah. Apatah lagi,saya ada masalah saraf selepas bersalin dulu. Alat pembersih seperti Dyson ni memang sangat membantu saya untuk mengurangkan beban ketika mengemas rumah. T - Tetap di hati A - Aktif berkongsi P - Penuh pengetahuan baru TAP pilihan saya dan pastinya ibu bapa yang lain.Terima Kasih TAP memberikan kami wadah ilmu keibupaan setiap hari dan ketika β™₯️β™₯οΈπŸ’•β™₯️

Baca lagi

πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€ BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM Jawapan ➑️ DYSON OMNI GLIDE Semoga saya ada rezeki untuk menang hadiah anniversary idaman saya sejak sekian lama ni. Menginjak ke usia 30 Tahun ni,badan sudah mula rasa sengal-sengal apabila melakukan kerja rumah. Apatah lagi,saya ada masalah saraf selepas bersalin dulu. Alat pembersih seperti Dyson ni memang sangat membantu saya untuk mengurangkan beban ketika mengemas rumah. T - Tetap di hati A - Aktif berkongsi P - Penuh pengetahuan baru TAP pilihan saya dan pastinya ibu bapa yang lain.Terima Kasih TAP memberikan kami wadah ilmu keibupaan setiap hari dan ketika β™₯️β™₯οΈπŸ’•πŸŒŸ

Baca lagi

πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€ BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM Jawapan ➑️ DYSON OMNI GLIDE Semoga saya ada rezeki untuk menang hadiah anniversary idaman saya sejak sekian lama ni. Menginjak ke usia 30 Tahun ni,badan sudah mula rasa sengal-sengal apabila melakukan kerja rumah. Apatah lagi,saya ada masalah saraf selepas bersalin dulu. Alat pembersih seperti Dyson ni memang sangat membantu saya untuk mengurangkan beban ketika mengemas rumah. T - Tetap di hati A - Aktif berkongsi P - Penuh pengetahuan baru TAP pilihan saya dan pastinya ibu bapa yang lain.Terima Kasih TAP memberikan kami wadah ilmu keibupaan setiap hari dan ketika β™₯️β™₯️β™₯️

Baca lagi

πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€πŸŽ€ BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM Jawapan ➑️ DYSON OMNI GLIDE Semoga saya ada rezeki untuk menang hadiah anniversary idaman saya sejak sekian lama ni. Menginjak ke usia 30 Tahun ni,badan sudah mula rasa sengal-sengal apabila melakukan kerja rumah. Apatah lagi,saya ada masalah saraf selepas bersalin dulu. Alat pembersih seperti Dyson ni memang sangat membantu saya untuk mengurangkan beban ketika mengemas rumah. T - Tetap di hati A - Aktif berkongsi P - Penuh pengetahuan baru TAP pilihan saya dan pastinya ibu bapa yang lain.Terima Kasih TAP memberikan kami wadah ilmu keibupaan setiap hari dan ketika β™₯️β™₯οΈπŸ’•

Baca lagi