Komen bulan lahir korang & pasangan

Selamat pagi semua🥰 Jom sambung ni dekat komen bawah😉 Korang & pasangan lahir bulan apa?🗓️ Kalau yang dah ada anak pula, anak korang bulan apa ya?👶

Komen bulan lahir korang &  pasangan
488 Balas
Tulis jawapan

saya bulan november . suami pun november kami jarak 10hari je 😂 dapat anak first bulan december anak second bulan september

saya 19 november suami 9 november anak pertama 17 december anak kedua 11 september anak kedua dgan suami angka terbalik je 🥰

Baca lagi

ME : JUNE HUSBAND : DECEMBER ANAK PERMATA : SEPTEMBER ANAK KEDUA : JULY ANAK KETIGA BAKAL LAHIR INSYAALLAH TAK LAMA LAGI ☺️

Baca lagi

sy,suami dan 2org anak smua bln Mac,anak sulong je lahir bln Ogos..yg ke 4 ni in shaa Allah lahir bln November thun 2021 ni😅

VIP Member

saya januari..😘😉✌ husband september..😉✌ anak jun 😉✌(lahir ms 30ramadhan esknye org bz smbut hri raya..) hehe

saya November suami September anak pertama dan kedua bulan oktober.. syukur Alhamdulillah boleh sambut birthday anak sekali.

Baca lagi

mama 17/3 Ayah 15/10 anak lahir 14/10 (buat suprise keluar awal, due date sepatutnya 25/11 😅) nak sma dgn Ayah dia plak..

suami bln 6 sy bln 1 ank no 1 bln 5 ank no 2 bln 12 ank no 3 bln 1 ank no 4 bln 7 ank no 5 bln 4 bby coming soon no 6 bln 11

Baca lagi

Husb bulan 2. Saya bulan 3. 2-2 anak bulan 2. Yg k3 ni in shaa Allah bulan 2 juga. Semoga sihat & selamat. Aamiin 🥰🥰

same la kite min..sy may suami september anak pertame oktober ke 2 julai ke3 january ke4 bru² ni september juge✌️😆