488 Balas

sis bulan Januari suami bulan April anok pertama bulan 11 anok kedua bulan 07 anak ketiga bulan 08 anok keempat bulan 10 yang terakhir jangka bulan 09

suami - january sya - february anak - october kalau blh anak ke2 dan ke3 nak bulan november dan disember sbb nanti bulan bersusun ikut urutan..😅🤣

sy buln 9 suami buln 4 anak syurga buln 8 InsyaAllah bkal baby dlm buln 9 moga Allah permudahkn kn urusan smpai baby slmat lahir . aamiin yra 🤲🤲

saya oktober suami march anak pertama mei anak kedua march anak ke tiga april anak ke empat april.. InshaAllah yng je lima bulan November ni 🥰🥰

Suami 15 mei Saya 3 oktober Baby InshaAllah 21 disember 2021 Doakan urusan kami dipermudahkan InshaAllah Aamiin ❤️ #BabyTwins #Baby2021 #20M2H

Saya februari, suami september. InshaAllah first baby june 2021. Xsabar nk jpe baby. Doakan smoga urusan bersalin sy dipermudahkn ye 🌹💕

Sy & husband bulan Feb, insyaallah anak 1st ni bakal lahir bulan Feb juga 😍 38weeks dh skrg. Counting days! 👶🏻

Sy bulan Oktober. Suami bulan Februari. Anak sulung bulan Sept, anak kedua bulan Ogos and yg ketiga (insya Allah) due bulan Sept juga 😅

Sy Mei Suami Oktober Anak sulung Januari Anak ke 2 Disember Baby bakal lahir ni Awal bulan Ogos atau hujung Julai ni 🤭🤭🤭🤭

saya bulan mac suami bulan oktober anak insyallah bulan ogos ni.. 😍 doakan saya dan anak saya sihat dan dipermudahkan amin ❤

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan