meninggal di dalam perut

Saya mohon ibu2 doakan saya kuat ye..semalam rutin saya chckup perut di klinik desa..hari nie klau di ikutkan saya kena admit wad dan esok kena paksa bersalin..tapi Allah dah rancang segalanya..masa chckup perut di klinik desa, misi check jantung baby..on off..jadi misi suh saya ke klinik kesihatan untuk scan..saya ke klinik kesihtn, doc scan dan doc kata xde denyut jantung baby..siap doc tnjuk dan siap doc bg dgr bunyi pn xde gak bunyi jantung baby..doc cuba tenangkan saya untuk saya jumpa pakar kat hospital..saya ke hospital dengan ambulan..sesampai di hospital, doc pakar scan..doc infrm yang baby dah xde..dh meninggal..Ya Allah..sedih sgt2..hnya tuhan saja yang tau perasaan saya masa tu, saya masih berharap lagi yang baby masih ada tapi sampai sekarang baby langsung tak gerak..jadi saya redha..pagi nnt doc akan strt masukkan belon..mudh2an saya dapat bersalin normal.. Jadi mummy2 doakan saya kuat ye utk hadapi berpantang tanpa baby ?

57 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

Takziah sis...in Sha Allah Ada hikmah..Allah nk bagi rezeki yang tbaik utk sis akan dtg. Semoga sis kuat!!πŸ’ͺπŸ’ͺπŸ’ͺ