As Salam Mommies

Sape cni ade pglman salah scan,scan gegirl kuar boboy.. Pst perut lonjong, pusat timbul, org sume ckp preegy ank laki tp tup2 kuar perempuan.. Bole share x mommies?

11 Balas
Tulis jawapan

Sye ank first n no 2 .. Scan doc ckp kepit .. N kua2 girl 2 2 Nye .. Yg no 3 ni pn dy dok kepit lgii ... Bwu ingt nk boy. .. Hihihii tp xtwu lh SBB scan biase je bkn 3d.. Xpe lhh jnjii sempurna ckup sift .. N senang nk menegeluarkn Nye ntyy ..

4y ago

Betul sis.. Smga di prmdh kan sgla urusan sis🀲🀲

VIP Member

Hritu scan girl, tp still mngharap boy sbnarnya.. laki pn tnye β€œad j kn scan girl, kluar boy?” Sy xleh nk jwb, just jwb ad kmngkinanπŸ˜‚ nk sgt boy.. tp xpe lh, asalkn sihat dn mmbesar jd ank soleh je

4y ago

In syaa allah.. Allah maha mndgr, cpt atau lambat pasti akan dpt jgk.. Sy da 2 boy, yg ke 3 ni hrap kan girl🀲

Waalaikumsalam..hai..perut lonjong pusat tekeluar tu betoi la tu boy..sbb saya mcm tu.xsemua org preggy sama dik..saya scan dlu mmg sah2 nampak boy..scan pkai 5d lg..anak akak 4org lelaki

4y ago

Hihi.. Betul tu sis.. Sume org x sama, sy scan kk 2 kali doc ckp girl.. Tp x tau la kuar nnt boy or girl.. Hrap2 betul la yg doc scan🀲

sy masa 5 bulan Dr masa tu kata boy...tp hati dah rasa gurl...masuk scan 7 bulan Dr kata gurl...haaa...sy ikut naluri je...beli baju pink...semua peralatan pink...nasib betul gurl...πŸ˜†

4y ago

Alhamdulillah.. Rezeki sisπŸ˜€

Sy tiap kali preggy perut lonjong n pusat timbul. Org mesti teka boy. Yg 1st je boy. 2 n 3 girl. Next pun dah 3 kali scan nmpak girl. Tak boleh ikut sgt lonjong ke bulat keπŸ˜‚

4y ago

Yeke sis.. Sy pon mcm tu skng, prut lonjong n pusat timbul.. Ade org teka boy, tp scan 2 kali doc ckp girl.. Hrap2 betul la girl.. Hihi

VIP Member

Kalau scan girl keluar boy tu dah biasa puan..sbb mybe masa scan bby kepit...so nmpk seakan "beger"... Yg psl pusat timbul la...perut bulat lonjong petak semua tu xboleh pakaiπŸ˜…

Hari tu scan doctor kata baby girl... Tapi dalam hati tak sure girl ke boy... Beli baju banyak unisex... Boleh pkai dua2... Hahahha... Tunggu je lar wktu baby keluar nanti...

4y ago

Saya pun beli unisex jugak. Pink2 takde beli hihi..tp ada bli sehelai baju cutting girl anakku. Andai kata bukan girl, nanti buat hadiah kat kawan hehe

Sy trng2 scan nampk batng eh gan telur... Kalo kua pompuan plk cmneeeee ek

4y ago

Hihihi.. Klkar je kan🀣🀣

Doc kk scan katenye boy..harap betul la....

Post reply image
4y ago

Aaminnn.. Smga dpt ape yg sis nak

VIP Member

Saya scan tu dia ckp boy tp kluar girl

4y ago

Scan boy tp kuar girl da biase dgr.. Tp scan girl yg kuar boy jrg blku kan🀭