32 Balas

Saya nak menang LEGO Olly and Paisley's Family Houses ini kerana LEGO antara salah satu permainan yang anak saya suka kerana ia memerlukan fokus yang tinggi, kesabaran dan ketekunan nak menyiapkanya. Selain itu, LEGO adalah satu permainan yang menggalakan daya kreatif anak mengikut imaginasi mereka.

Saya nak menang LEGO Olly and Paisley's Family Houses kerana ia dapat memberikan keseronokan kepada kedua anak perempuan saya. LEGO membantu mereka membangunkan kemahiran motor halus, daya fikir kreatif, dan juga memberikan pengalaman yang menyeronokkan untuk bermain bersama sebagai keluarga.

saya nak menang Lego Olly dan Paisley Family Houses kerana saya tak mampu nak beli lego dan teringin nak memiliki satu hari nanti. 1 day tersebut mungkin saat ini dan peluang ini. Lego membantu membina imaginasi kreatif dan aktivit yg merangsang minda kanak2. mudah2an rezeki saya.

Coba pakai produknya mama's choice bun. https://shope.ee/9KLw1ZdiEL . Produknya sudah sesuai anjuran IDAI dan FDA, 100% aman. Bisa cek langsung di tokonya >> https://shope.ee/9KLw1ZdiEL , lagi ada free gift barang seharga 87.000 dan voucher diskon 100.000 bun. 5240685

Saya nak menang LEGO Olly and Paisley's Family Houses kerana LEGO merupakan bonding time aktiviti yang dapat kami, ibu bapa, lakukan bersama-sama anak. Selain dari itu, LEGO juga dapat membantu kanak-kanak menggunakan kreativiti dan daya imaginasi mereka.♥️

Saya nak menang Lego Olly and Paisley's Family Houses kerana ia akan memberikan anak-anak saya peluang untuk berimaginasi dan belajar sambil bermain, serta mengeratkan lagi hubungan keluarga kami melalui aktiviti yang menyeronokkan dan bermakna❤️🌹

Saya nak menang LEGO Olly and Paisley's Family Houses kerana Oh My God ! Legooooo ! Saya seorang ibu anak satu yang baru berjinak2 dalam dunia lego 😍 Lego merupakan antara satu aktiviti me time bagi saya ✨ Love Lego Lovee Asian Parents ✨🫶🏻

Saya nak menang LEGO Olly and Paisley's Family Houses kerana lego merupakan mainan yang kami boleh bermain bersama dan melihat kreativiti anak dalam bermain lego. Lego banyak membantu anak saya dalam imaginasi dengan membuat sambungan lego

Saya nak menang LEGO Olly and Paisley’s Family Houses ini kerana saya dan anak-anak merupakan peminat setia lego. Kami anak beranak akan menghabiskan waktu menyiapkan lego pelbagai bentuk semasa hujung minggu. Anak-anak sangat seronok!

Saya nak menang Lego Olly and Paisley's Family Houses kerana ini adalah pertama kali saya join contest theAsiaparent dan saya harap saya dapat memenanginya agar saya boleh bermain bersama anak-anak saya dengan lego ini. Terima kasih.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan