Siapa gunakan minyak rambut?

Hi parents TAPπŸ‘‹πŸ₯° Siapa di antara pengguna komuniti TAP dalam ni yang gunakan minyak rambut ya?πŸ€” Mitos atau fakta ya ni?πŸ˜… Jom kongsikan pendapat anda di bawahπŸ‘‡πŸ˜‰

Siapa gunakan minyak rambut?
31 Balas
Tulis jawapan

Kalau mengikut pengalaman saya sendiri. Memang ada minyak rambut yg melebatkan rambut. Saya sendiri membesar dengan menggunakan minyak rambut yg dibuat sendiri menggunakan kelapa. Kami panggil minyak kelapa. Kami semua dari nenek hingga ke cucu. Semua menggunakan minyak kelapa. Bukan saja melebatkan rambut malah menghitamkan dan menyehatkan rambut. 😊😊

Baca lagi

sy guna minyak rambut buatan sndri.. husband yg buat.. minyak rambut daun semambu.. elok hilangkan kelemumur, gatal2 kulit kpla, melebatkan rmbut and shiny.. wlaupun stitik je guna tp rmbut rasa lembut licin n berkilat... ..

sya pkai mnyak rmbt zamzam...Alhamdulillah dh 2bln sya rmbt sya dh x gugur n rmbt bby girl sya plak tumbuh ngn lebat n mula pjg n byk ank rmbt tumbuh...

tak tahulah..Sb ank saye sejak cukur Dr 2bln , sekarang da 6bln rambut guna minyak zam2 rambut lmbt gak baik nyeπŸ˜…

faktaaa πŸ–’πŸ–’πŸ–’ since mamanya jual serum rmbut anaknya pom wajib pkai πŸ˜‚

Fakta.. Minyak kelapa sgt bagus untuk menghitamkan dan melebatkan rambut..

xpasti juga.. tgk pada jenis minyak rambut kot..

VIP Member

Saya tak guna. Jadi saya tak pasti πŸ˜…πŸ€­

Super Mum

.. urm.. maybe. But it depends on the oil.

VIP Member

Saya gunakan pada anak je.