55 Balas

VIP Member

Masa sakit contraction suami saya boleh tanya i.c nak simpan mana brg² nak simpan mana padahal almari ada dkt ja dah contraction kerap...

Husband saya taknak pegang tgn saya sbb takut kena genggam kuat. Masa belum masuk labour room mmg ada pegang tgn dia pastu lebam2 sbb kena genggam kuat.

Sye ckp kat bidan tu chop chop boleh rehat dlu 5 minute nk minum air? Penat 😅 padahal tgh push baby tu. 🤦🏻‍♀️

😂😂😂

Tengah jahit, sambil WhatsApp group kwn2. Member tanya dh bersalin ke, hahahha segan nk jawab tgh jahit. 🤪

Bersalin kt hospital kerajaan xde situasi yg lucu , trauma lagi ada la . seram nak bersalin kt hospital kerajaan dah.

Hospital Sultanah bahiyah , bersepah doktor praktikal , memang jadi bahan belajar depa ja

nak teran anak tapi taik yang keluar , docter dah bersih kan bagai baru sambung teran anak 🤣

VIP Member

Lepas doctor seluk keluar kejap cari suami sambil pakai baju pink pastu nangis sebab takut bahahaha

Suami tnya, nt bby nk kluar kita nk bg nama apa ya? Hm.. Slh timing ni. Nsb tak kene tendang. Hiks

Masa di labour room, yg nak beranaknye saya tp suami yg lemah longlai mcm nak pengsan. 😂

VIP Member

Nurse bleh lupa pulak panggil husb masuk LR.. Kite mmg x igt ape dh... Last2 bertarung sorg2 dlm LR

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan