624 Balas

muhammad adam danish firash rayyan rizqin bazil adrian dlm peyut ni due bulan nov kalau boboi lg...noah zydane kalau perempuan maryam mikayla

Muhammad Izz Anas,nama tu saya yang bagi sebab suami tak tahu nak letak nama apa.. alhamdulillah,anak saya dah 8 bulan.. penantian 12 tahun.

Muhammad Arfan Hanafi [3tahun] #anksyurga Nur Ainuz Zinniroh [2 tahun] InsyaAllah coming soon bulan 5 nnti tak tahu boy or girl.. 🥰💐

VIP Member

SHARIF MUHAMMAD AL FATEH - suami yg pilih nama ni .. insyaAllah doakan Fateh lahir dgn selamat nanti ya .. due 8.8 .. sekarang dah 35w3d .

pertama-sharifah nisrin kedua-syed zuhri ketiga-sharifah qaireen keempat-sharifah zuyyin perempuan saya yg pilih,lelaki suami yang pilih

Muhammad Akif maksudnya Org yg menumpukan dirinya pada sesuatu.. sy sllu doakan ank sy menjadi pejuang agama islam. Aamiin insyaAllah.

TapFluencer

Raudhah Khalisa Raudhah saya yang pilih memang masa pregnant nk nama tu Khalisa ayahnya yang pilih #TAPactiveusers #TAPsupermoms

anak sulung (Muhammad Haris Khan) ni mak mertua yang bagi dan anak no dua pula (Muhammad Harraz Khan) yang ni saya yang bagi nama😁

anak prtama ZAHRA BATRISYAH anak kedua MUHAMMAD FIRAS bakal lahir pmpn ZAHRA INSYIRAH lelaki MUHAMMAD FURQAN

Muhammad Ashmal Fitri Muhammad Syahid Arrayyan Muhammad Danish Luthfi * sama sama pilih. harap 2 tahun lg dapat bbg puleks 😝

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan