24 Balas

Kalau saya, saya beli yang ni. Tisu dia memang basah tapi tak terlalu berair sangat. sesuailah kalau nak lap kat baby tapi nurse kk lebih sarankan untuk basuh dekat paip daripada guna wet tisu

Wet tissue sy pakai jugak tp sy basahkan dgn air biasa utk bilas balik. N keringkan dgn towel atau lmpin. Sbb anak 1st kulit sensitif sy try buat mcm tu alhamdulillah ok.

Sy beli brand poomsoft itu sahaja ... Tapi sy jarang guna. Kalau anak berak kencing, sy tetap cuci direct air melainkan keadaan terpaksa guna wet tissue sahaja.

Saya pakai jenama poomsoft. Dari baby sampai dah 2 tahun anak saya pakai. Alhamdulillah tak de ruam. Tapi tengok jenis kulit jugak. Kena try & error sis.

saya pakai masa anak 1st yg rm0.50 satu pek tu. beli kt shopee. sesuai je tkde gatal2 atau merah2 ruam. try la beli sikit dulu

Baik. Tq mommy

Saya beli bzu bzu Dari newborn sampai anak dah nak masuk 6m masih pakai Cuma kalau dia berak saya bilas ngan air

Pakaikan wet tissue brand pureen. Anak tak tahan, merah merah punggung. Pakai botol spray dan tissue biasa je.

Ssh nk ckp tp kna ingt kulit baby snstve.. klu sy mmg sy x brani.. klu sis nk try beli sikit dlu tgk mcm mna

Tula mcm takut2. Tapi nnti sye cuba try n error. Tq mommy

Saya guna dr isla wet tissue. Affordable dan boleh tahan la utk guna kat baby sbb dia takdak pewangi

Saya pakai wet tisu dekat eco je dri nb sampai skrg umur 2 thun Alhamdullilah xd naik ruam atau apa

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan