menanti kan zuriat 6tahun

Hari ni hari yg ke cd26 10dpo test upt pagi tdy dapat satu line dc ckp hari yg ke dpo 10 dah blh test upt. .t rawatan kali ni gagal belum ada zuriat lgi. .sakit ari2 sakit pinggang tegang payudara dri hari cd14 samapai lah hari ni sakit . . insyaallah suatu hari pasti akan ada ?? sahabat semua doakn sy semoga sy akan dikurniakan zuriat amin

menanti kan zuriat 6tahun
91 Balas
Tulis jawapan

Sis cuba ikhtiar Mamomhope sye pun daa try alhamdulillah sekarang daa 5bulan, kalau sis nak try untuk pregnant boleh cuba, sye ade lagi 3Botol sbb kalau daa pregnant tak bole minum lagi, in shaa allah kita cuma mencuba dan ikhtiar Semoga rezeki sis dpt baby 2020 tahun nie Amin.. Nie no sye 01139883644

Baca lagi
4y ago

okay boleh sis ๐Ÿ‘Œ๐Ÿป

Sabar ye sis....saya dengan suami 10tahun lebih diuji tanpa cahaya mata, bila kita sabar Allah akan bantu kita...Alhamdulillah tahun ni tahun ke 11 saya dah hamil tapi baru lagi 14minggu baru.... Saya doakan sis & suami akan di kurniakan cahaya mata suatu hari nanti....

Bnyk bsabar ye sis.. Sy prnh alami apa yg sis rasa.. 6thn jgk menanti zuriat.. Berkat sabar, doa, usaha n tawakal.. Alhamdulillah skrg sy da hamil.. 27minggu.. Jgn putus asa ye sis jgn stress2.. Sy doakn semoga sis dkurniakan zuriat n dpermudahkn sgalany.. Aamiin

Macam iefa hampir 4bulan xdtg period , setiap hujung bln check masih naik 1 line,penantian 1 tahun sebulan, ikhtiaq mkn jus , megurut ttp belum rezeki lagi , in sya allah sis sesama kita doa ya sis , mudah2an ada rezeki kita suatu hari nanti aamiin ๐Ÿคฒ๐Ÿ˜˜

Adik saya 9tahun penantian baru berhasil. Sama gak, buat rawatan tp x berjaya. Tiup keduaยฒ clear tak sumbat pun wlupun berat badan dia 120KG. In the end, nak masuk thn ke10 perkahwinan, dia dikurniakan sorg baby girl. Alhamdulillah. 1 pun takper katanya.. โ˜บ๏ธ

Saya 5 year kahwin xda zuriat.. Saya amalkan minum buah zuriat dari mekah punya dan amlkan kurma duha serta royal v.. Alhamdulillah allah bantu mudahkan now sekarg saya prgnt 7 bulan sudh.. Doakan saya ya smoga allah mudahkan urusan saya bersalin

4y ago

Semoga sis dgn bby siht dn permudahkan kan segalanya amin

saya igt seseorang pernah cakap dgn saya..Allah x kan bagi apa yang kita hendak, Allah akan kurniakan apa yang kita perlukan.. rezeki Allah sentiasa ada cuma lambat atau cepat..insyaallah rezeki sis akan muncul nanti

Be strong sis...klu da ikhtihar bermacamยฒ ubat cuba bhenti dulu...nikmati rezeki bersama suami selagi masih berdua...rajinยฒ tahajud dan yakin semua Allah dah tentukan tepat pada masanya.

Sy doakan awak dpt zuriat bila tiba masanya nanti.. bersabar dan bertabah ya.. sy faham.. sy pon ada kwn baik 6 tahun juga belum ada.. moga allah kabulkan permintaan awak..

Semoga Allah kurniakan zuriat buat yg sdg menanti..insya Allah..Aamiin...semoga Allah mudahkan segala usaha,perancangan dan makbulkan doa utk rezeki yg dinanti..Aamiin..Aamiin..