2 Month * 5.3kg

Hai... Sy serap lemak2 mama dengan baba sy.. Sebab tu mama dengan baba sy badan sekeping jee.. Lemak gebu bambam semua pergi dekat sy.. Sy baru masuk 2 bulan tapi sy pakai baju baby 6 bulan ke atas jee ? Lahir : 3.03kg 1 bulan : 4.4kg 2 bulan : 5.3kg

2 Month * 5.3kg
81 Balas
Tulis jawapan

Comelnyaaaaa teringin nak gegirllll...geramsssssss...๐Ÿ˜๐Ÿ˜ Kita baby first dulu lahir 3.99.. Baju newborn dgn pampers tak muat.. Husband terpaksa keluar cepat cepat utk cari baju baru..๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ Sekarang dah 1 tahun 4 bulan..tapi pakai bju 3 4 tahun dengan 5 6 tahun..yg tu je muat utk dia๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚

Baca lagi

Comeyyynyaaa, boleh tahu minum susu apa? Huhu , anak saya dh smpai satu tahun full bf jer tak bagi susu formula ,tapi maintane je body anak , kdg geram tgok baby tembam tembammm ๐Ÿ˜…๐Ÿ˜‚

4y ago

Anak akak minum susu formula apa?

alaa syg comel nya dia..sis mcm mana awk jaga kulit dia ye.ank sy pun berlapis2 leher tgn kaki tp merah2 kt area situ naik ruam.tgk bby awak bersih je kulit.

4y ago

baikk.trima ksih..sy cuba dulu nt.

Comey nya..bila la saya nk dapat bby girl..ank saya no.4 ni boy,semua boy.5bulan berat 6.79kg..pkai bj sz 7bln..sluaq sz 1tahun sbb peha sado sgt๐Ÿ˜…

Waaa.. 2m dgn berat yg pawpaw comelnya.. kmi ni pula,sudah sekeping anak pun begitu jak.. harap nnti 6m bolehlah bgi berat bdn naik n pawpaw

Sy Nur Ayra Safiyyah..berat lahir 3.09kg,sebulan 4.3kg,2bln 5.4kg..sy anak perempuan tunggal..sy ade 4 org abg..๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ๐Ÿฅฐ

Post reply image

Alahai.. Comel nyerr.. Anak acik plakk setahun dua bulan tapi masih dpt pakai baju baby lagi sebab kecik jerr.. Hehe ..

VIP Member

Bombom nyaaa. Suka baby bombom cam ni nak gomol2 jeee. Tgh tunggu turn anak sye jadi bombom ni abis dia saja kerja kan

Sama mcm anak sy. Lahir 2.95kg. 1 bulan 4kg. 2 bulan 5.3kg. Minum susu dutch baby ๐Ÿ‘

Comel sngt awak syg. Doa kan baby onty dlm perut sm mcm awak ya gemok sngt sedap gomol