Betul ke ni wanita-wanita semuašŸ˜†

Haah cuba komen bawah sikit betul ke tak nišŸ¤­ Tapi macam min rasa betul jugak hahašŸ¤£

Betul ke ni wanita-wanita semuašŸ˜†
36 Balas
Tulis jawapan
TapFluencer

Tak juga. Kalau benda yang boleh buat saya marah tu benda yang dah berapa kali kena. Saya marah agak makan masa nak okay. Means saya akan still akan communicate dgn suami share apa benda yang saya marah. Tapi kalau benda tu settle okay dah. Kalau hanging je, bila datang balik siap la bebel juga tapi saya bukan jenis yang suka bebel lama. Rekod paling lama pun 15 min je haha

Baca lagi

suami ngn ank2 mmg dah hadam..klau mama marah mmg kjp tp dgr membebel nk tahan telinge berejam mmg dh naik redho..camne x bebel..kemas umh 2 jam..sepah umh xsmpai 1 minit.kdg kite je mmbebel sesorang..ank2 bt mcm dieorg dlm planet lain je x dgršŸ˜Œ(ni pn dah membebel)

klu sya marah tdk lama tapi klu membebel tu selagi ada org tu selagi tu sya membebel jak biar pun da 3 hari klu sya teringat tetap sya membebel šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£

3y ago

sama la sy pun..šŸ¤£šŸ¤£šŸ¤£

hurmm, klau aku dh marah2 trus tkdenya nak 5 minit aje ke 10 minit aje ke, mula2 kahwin yelahh marah kejap ajee dh ada anak lain jdinya šŸ˜‚

saya marah sekejab ja..lw membebel lama2 nt rupa kita yg comel mcm pokemon pn boleh bertukar jd monster šŸ˜‚šŸ˜‚šŸ˜‚

saya banyak cakap/bercerita tapi tak banyak membebel. yang asyik membebel tu suami saya šŸ˜‚

TapFluencer

haha..xsemua prmpuan mcm tu...sy tak suke membebel..lbih banyak diam je..marah kejap

maybe saya ni xsuka marah n bebel tak tau le bila anak dah besar saya akan bebel dia

Saya x suke membebel.. saya lebih suka bila marah saya mendiamkan diri..

TapFluencer

Saya bukan wanita sebegitu. Tak suka cakap banyak. šŸ˜‚