26 Balas

Solution : 1. Rumah dekat : Ziarah 15 minit (elak percakapan yg panjang tiada isi) , tapi kerap (elakkan mertua buruk sangka yg 15 minit tu) 2. Rumah jauh : Tak tahu #berkesan ke?

TapFluencer

sian sis dpt mertua mcmtu ..ape motif dia la wat org cmtu..sian sis..bertabah la sis ye.. nape eh mertua majority prgai mcmtu...? semoge kite nti xjd mertua mcmni..

Dah pergi cek or buat apa2 rawatan? Sbb dah lama jgn tgguh. Sy doakan yg tbaek tuk awk. Memang kata sabar mudah, tp kt yg memikul perit rasanya

sabar jelah..masa x prgnt..asyik tanya bila nk prgnt...bila dpt ank srg..tanya bila nk tambah lg...manusia ni mmg x puas..ada je yg myakitkn hati.fmly sdiri x de kecoh pn.

Sabar yer kak ipar sy pon dh menikah 6 tahun ni baru ada rezeki preggy setelah ggur 3x . Allah akn bg rezeki pd masa dan waktu yg sesuai 😊

TapFluencer

Moga tak lama rezeki sis ya 💞 Saya baru 2 tahun belum ada anak sebelum ni pun rasa sedih. Yang pasti sis sangat kuat utk lalui ujian ni

Semoga sis berlapang hati. Sy percaya nanti bila sis dapat anak pon mertua sis akan buat benda yg sama 😊

sis buat pula canang kat facebook bestnyaaa kalau dapat mertua baik hati hahahaa

Im not at ur place but i can feel u. Some people are not sensitive, ada low EQ.

kalau saya kt tmpt awak,saya xpeduli pun..lantak depa la nak buat apa

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan