milk booster

Hi..blh rekomen milk booster x ibu2 ?salu pam 2oz je .

5 Balas
Tulis jawapan

sbnarnya xder milkbooster pun tuk bnyakkn susu ibu... yg penting kerapkn df dgn baby 2 ke 3 jam skli or klu baby xder dgn kita pastikan pump 2 jam sekli tuk maintain pengeluaran susu...mindset kena selalu positif..jdual df n pump mesti 2 ke 3 jam skli...boleh juga guna teknik power pumping...bleh search kat google or boleh join group happy breastfeeding malaysia di fb tuk dptkn bnyak info tentang penyusuan baby sehingga 2 tahun...

Baca lagi

Sis dah pernah urut payudara x.. Kalau belum, boleh try. Pastu bykkn minum air - air masak, air susu + oat, jus oren (ni saya amalkan) . Makan kismis, kurma. Masa nk pam jgn stress, emosi kene tenang . Saya baca kat satu page ni kene ade jadual mengepam yg konsisten. Sis boleh try follow grup malaysia breastfeeding support group kat fb, byk info kat sane 😊admin die pun byk pglaman

Baca lagi

Kwan sy minum susu kurma farmfresh.. Byk susu dia sis.. Buat sendiri pon blh sbb klau minum kerap blh kencing mnis agaknya.. Sbb yg farmfresh 2 manis.. 😅 Ada 2 yg mkn spirulina... Lobak putih pon ok.. Buat sayur air...

Saya makan roti gardenia jagung.. Alhamdulillah bertambah susu..

sis hw k bekerja?

5y ago

Bkerja