86 Balas

sy mcm awak sis. sy Lagi over. wpun Bru 5 bln. Hahahahaha. xpe. embrace it. org pndng2 pun so what. ni 2nd pregnancy sy setelah 5 tahun hokayyy. I deserve to be over. hahahha

sabarlah. buat masa lani jadilah org pekak+bisu. rasa tak perlu jawab. kita diam. kalau rasa soalan tu menyindir buat2 tak dengar je. atau buat org tu tak wujud.

biasanya org yg berckp mcm ni adalah org yg zaman batu yg sll ayat dia "dulu kami nda begitu" "klu kami dulu"..dia mgkn masih dlm zaman batu..biarkn jak..

Sama sy jgk perut jenis kecik..tp jalan mcm pingu jgk sb sakit pinggang dgn kaki..mujur awak penyabar bole gelak2..buat xtau jela sis..janji kte happy..

VIP Member

Itu namanya dengki awk. Flip tudung je kat muka diorg 😂 lain kali diam je buat bodoh takyah layan org busuk hati. Just enjoyyyzzz your pregnancy hehe

Tak lah, saya pun over jugak pdhal bru 5 bulan, dduk pegang bwah sbb sakit skit bhgian bawahh.. abaikan mulut org, sakit kita lain2.. org xrasa

alamak kenapa la sy tak jumpa jenis makcik mulut puaka mcm ni. sy suka sgt org mcm ni. lagi galak dia mgata lagi sy suka sakitkan hati dia 😂

sy pn dh 7bln . sy rendah 148cm berat 61kg . sah² mcm paguin berjalan . heheheh . ikut selesa kita sis . abaikan je mulut mkck² bawang tu .

TapFluencer

jgn dgrkan sgt ckp org sis .. org ni slagi tk kne batang hidung slgi tu laaa nk bercakap je hal org .. jgn layankan n enjoy your journey okay

saya pun perut kecik. 8 bulan pun. org tak perasan saya mengandung. kalau org ckp perut awak kecik awak ckp je doc kate baby saya besar.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan