BELUM ADA TANDA2

Assalamualaikum semua. ๐Ÿฅฐ Harini saya dah 39weeks , due saya 11/03/2023 tapi masih tiada sebarang tanda nak bersalin lagi. semoga baby nak keluar awal sebelum due date dia ๐Ÿคฒ๐Ÿป๐Ÿฅฐ๐Ÿ‘ถ๐Ÿป Doakan saya โ€œ SITI NORSILAWATI BINTI ABDUL SALLEH โ€œ semoga dipermudahkan segala urusan bersalin normal dalam masa terdekat ni dan selamat, tanpa koyakkan dan jahitan, kurang rasa sakit dan baby pun sihat dan selamat. Aamiin ya Rabbal alaminnn ๐Ÿซถ๐Ÿป๐Ÿ’• Doakan saya. Lebih 40 orang yang doa, Insha Allah dimakbulkan. Saya juga doakan semoga ibu-ibu yang menanti hari bersalin dipermudahkan urusan bersalin selamat ibu dan anak. Yang masih belum diberikan zuriat akan diberikn zuriat kelak InshaaAllah.. Amin ya Mujib. Terima kasih semua moga Allah mudahkan segala urusan kita dan doa doa kalian kembali semula kepada kalian semua..In Shaa Allah.. โ€Ž โ€Žู„ูŽุง ุฅูู„ูŽูฐู‡ูŽ ุฅูู„ูŽู‘ุง ุฃูŽู†ู’ุชูŽ ุณูุจู’ุญูŽุงู†ูŽูƒูŽ ุฅูู†ูู‘ูŠ ูƒูู†ู’ุชู ู…ูู†ูŽ ุงู„ุธูŽู‘ุงู„ูู…ููŠู†ูŽ โ€Ž โ€Žุขู…ููŠู’ู† ูŠูŽุง ุฑูŽุจูŽู‘ ุงู„ุนูŽุงู„ูŽู…ููŠู’ู†ูŽ ๐Ÿคฒ๐Ÿผ๐Ÿฅฐ

2 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

mg dpmudahkan segalanya amiin

1y ago

Amin Yaa Rabbal Alaminn , terima kasihh ๐Ÿฅฐ