39w Blum Ada tanda2 bersalin.doakan sy bersalin sblum due

Assalamualaikum semua. Harini saya dah 39w due saya 12/1/23 dan Blum Ada apa2 tanda cuma Braxton Hicks je bbrpa mggu ni. . Doakan saya MAS DINIE BINTI ABDUL MANAF semoga dipermudahkan segala urusan bersalin dalam masa terdekat ni dan Tak overdue, selamat, tanpa koyakkan dan jahitan, kurang rasa sakit dan baby pun lahir sempurna, sihat dan selamat. Aamiin ya Rabbal alaminnn ๐Ÿซถ๐Ÿป๐Ÿ’• Doakan saya. Lebih 40 orang yang doa, Insha Allah dimakbulkan. Saya juga doakan semoga ibu-ibu yang menanti hari bersalin dipermudahkan urusan bersalin selamat ibu dan anak. Yang masih belum diberikan zuriat akan diberikn zuriat kelak InshaaAllah.. Amin ya Mujib. Terima kasih semua moga Allah mudahkan segala urusan kita dan doa doa kalian kembali semula kepada kalian semua..In Shaa Allah.. โ€Žู„ูŽุง ุฅูู„ูŽูฐู‡ูŽ ุฅูู„ูŽู‘ุง ุฃูŽู†ู’ุชูŽ ุณูุจู’ุญูŽุงู†ูŽูƒูŽ ุฅูู†ูู‘ูŠ ูƒูู†ู’ุชู ู…ูู†ูŽ ุงู„ุธูŽู‘ุงู„ูู…ููŠู†ูŽ โ€Ž โ€Žุขู…ููŠู’ู† ูŠูŽุง ุฑูŽุจูŽู‘ ุงู„ุนูŽุงู„ูŽู…ููŠู’ู†ูŽ ๐Ÿคฒ๐Ÿผ๐Ÿฅฐ #firstmomfirstbaby #semogadipermudahkanurusankubersalin

11 Balas
Tulis jawapan

Aamiinโ€ฆ semoga slmt dan sht ibu dan anak bila lahir nti. Doakan sy juga 10/1 ni due tp 9/1 dh kena serah diri sbb gdm. Skrg tak ada tanda2 langsung baby sdp lg nk ddk dlm perut ni.

Semoga dipermudahkan urusan mummy ya. Due kita sama. 12.1.2023. Tadi pagi ada keluar lendir. Terus g hospital. Ada bukaan dah. Skrg admit.

doa kan saya jugak. saya pun belum ade tanda2 . due kita sama 12/1/2023 moga kita sama2 dipermudahkan urusan bersalin โ™ฅ๏ธ

lebih kurang due kita ,saya 9/1/2023 inshaAllah..semoga Allah mudahkan urusan kita semua ye..aameenn inshaAllah

sama macam sy sis , now 39w+ juga belum ada tanda . harap dipermudahkan urusan bersalin mommies semua ๐Ÿคฒ

semoga urusan puan di peemudahkan sihat ibu dan bayi..doakan sy jgk edd.11/01..tiada tanda lagi ๐Ÿ˜”

same due kita 12.1 belum ade tnda lagi.. doakan sy juga dipermudahkan dan x lebih dri due..

same due 12/1 tpi belum ad tande2๐Ÿ˜ฉ doa kn sy tak overdue ye๐Ÿคฒ๐Ÿป

Aamiin ya Rabbal alamin ๐Ÿคฒ๐Ÿป minta izin copy ayat sis ye ๐Ÿ˜˜

Semoga dipermudahkan urusan bersalin insyallah Aamiin ๐Ÿคฒ๐Ÿป