74 Balas

Sabar ya sis...sy masa anak kedua pon macam sis..scan 9 weeks kosong ada kantung je..seminggu lepas tu kantung jatuh dgn sdri nya...banyakkan berdoa sis..

Sy 12 mggu bru nampak bby n heartbeat, mula2 scan pun nampak kantung je.. Skrg alhamdulillah dh 37w..sis fikir yg baik2 je.. InshaAllah ad tu.. 😊

Sy 11 minggu baru nampak baby dan heartbeat. Maybe kiraan period tak tepat. Sabar je tunggu, x jd masalah klu tggu insyaAllah ada rezeki ❤️

Saya sekarang dah 10 weeks pun scan nampak kantung ja, tunggu lagi 2 week nak scan semula. Kalau masih tak ada janin maybe doktor nak cuci

InsyaAllah ada sya scan 8w lebih baru ad nmpak janin tu pom kecik sgt2..skrng alhamdulillah dah masuk 6 bulan

Sis mesti bdoa bnyak² dlm seminggu ni. Semoga ada baby dlm tu. Jgn lupa jaga makan minuman dan jgn lasak sgt. Sabar ya 🤗

Sama² sis. Jgn sedih dan stress k. 😊

Jgn bimbng sis ,sy 10 week scan baby tk nmpk lgsg . ade kantung jee .. lusa scan balkkk .. sbnrnye sy pn agak risau sedikit

InsyaAllah moga2 ada rezeki sis dan suami 🤲🤲 Keep praying n be strong

Saya samalah...tp check up 9 mggu baru ada heart beat...banyakkan doa..in shaa allah kalau ada rezeki tu..adalah

Saya 9 ke 10 w baru nampak heartbeat. Hari2 sembang ngan dia kata harap ada heartbeat hahahaha 😂

Insya allah ada. Doa byk2. Tabahkan hati. Allah sedang menguji kesabaran sis utk mendapatkan zuriat

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan