41 Balas

cream veet tu chemical sangat kuat sis. takut risiko pd baby. sis boleh pakai cermin dan duduk kat toilet bowl tu kalau tak minta husband tolong cukur kan…

uiss jgn guna veet Kat area Miss v seyes sy pernah dlu msa before preknen pedih gila sbb veet bukan tuk area sensitif nnti meremang nangis takde ubat tau.

mintak tlg suami trim bg nipis elok..tak perlu smpai licin xdak apa langsung 😂 kena tau jgk function bulu utk apa.. klau malu tutup lampu 🤭🤭🤭

sy biasakan smnggu skli cukur...tp xdela smpi licin..jnis sy cpt tumbuh..so bila da biasa xtgk Pon kita bole ckur sdri...just rasa2 pki tngan je..slow2..

Minta tlg suami sis. Nak malu apa dgn suami kita..minta la dia buat berhati²..suami mesti akan buat dengan teliti & berhati-2

Saya pun. Husb mula macam keberatan sebab takut kalau luka. Tp alhamdulillah slow2 dan berhati2 dia buatkan. Skrg da nak hbs pantang da pun.

VIP Member

Boleh je cukur sendiri, duduk / cangkung then cukur mcm biasa. Tak faham knp ada org ckp "tak sampai", perutnya besar juga di kiri kanan ke? 😅

Mungkin sis perut kecil kot? Hehe sebab sy pun 26w baru. Tapi Allahuuu tak larat nak menunduk. Haha. Tapi Alhamdulillah solat masih boleh sujud.

sayaa guna cermin letk kt depan 🤣 memang payahh sikit perut makin besa kedepan nk suruh husbend buat tkutt jadi muhak pulak diaa cukur

TapFluencer

saya ritu kangkang dekat bowl toilet then letak cermin dekat bawah..Lagi mudah..sebab nak mintak tolong suami,saya yang xselesa 🤣🤣

saya guna ni sis😁cepat dan senang. Ambil cermin letak bawa. Lutut alas pakai bantal😅. Sy beli dekat Lazada .

Thanks mommy

guna mesin jer mudah .. xperlu bantuan suami pom dh boleh buat sndiri .. cpt dan mudah

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan