Trim bulu miss V

Hi mommies nak tanya ada suggestion lain mcm mn nak trim bersih bulu area miss V tu selain daripada cukur? Preggy nak masuk 6 bulan dah, trim guna gunting je sebab makin tak selesa, nak shave sendiri pulak takut, nak minta tolong husband tu option terakhir dah 😂 Ada yang pernah pakai epilator ke atau krim tanggal bulu ke… dulu waktu bujang pernah guna veet dekat area situ tapi pedih terus trauma takmo guna dah 😂 #firstmom

6 Balas
Tulis jawapan

https://s.shopee.com.my/1B2DRJ244v Saya guna yang ni mudah rasa agak2 je sebab tak risau kalau terluka ke apa. So far smooth je pakai ni. Saya segan nak mintak husband buatkan so saya pakai cermin je asal nampak mana yg nak adjust

Post reply image
2mo ago

Wahh nnt nak cuba cari kalau ke guardian/watson. Thank youu mommyy ✨🤍

Buat agak2 wak. Sy anak first dlu buat sdiri aje. Rasa2 smpai jee. Xnmpak amik cermin. Duduk mencangkung. Sy malu nk bagi suami buat. Segan aih 😂

mintak tlg husband je... kan xnmpak dah bwh perut tu 😂😂😂 husband kita actually happy je kalau kita depend kat dorang

Saya pakai Philips Essential Bikini Trimmer. Senang guna. Suruh husband tolong sebab skrang mmg tak nampak dah 🤣

2mo ago

Thank youu 💗 nnt nak try cari la sebelum makin membuyung ni 😂

Sy pakai epilator. Tapi mintak husband la buatkan. Guna cermin susah 😅

2mo ago

husband saya pulak takut nak shave kan 😭 dia kata takut luka nnti 🥲

suruh husb. confirm licin🤣