38 Balas

VIP Member

Suka tgk movie Korea... law husben x bg tgk utk 1 hari, mmg resah gelisah... sebelum preggy, xde pon kemaruk nk tgk movie Korea 😂😂😂😂

😁😁😁😁😁

sye bile baring je,mesti nk selak baju nmpk perut. dok tydo pun perut dok tsembul je. suke baring atas lantai. x lapik ape2.

Adoiii 😅😅

Banyak tido.. Pastu nak ehem je ngan husband.. Sampai die kate lain macam nafsu.. 😂Sy pun malu rase.. Tapi mudah turn on 😜

🤣🤣

VIP Member

Suka bwk handkerchief merata walaupun tak selsema, tdo pun kena ada kain kecik.. Husband kata nti anak dlm perut pun mcm tu.. 😅

😅😅

Saya suka main2 nenen suami time tdr smpai dia kegelian and teransang 🤭🤭last termain pula dgn suami 😝😝

Adehhh 🤣🤣

VIP Member

Sa pla suka tgk youtube hairstyle for wedding.. 😍🤣😂👰 Tiap2 ari tgk tu smpai sa mo bli rambut palsu untuk training..

Woww! 🤣🤣

sy plak tiap kali prgnnt pn suka bkepit je ngn suami..asal suami nk p keja je rsa sedih sbb suami xde kt tepi 🤣🤣

Alololo siannya 😅

VIP Member

hehe saya pula berjauh dari suami , asal jumpa dia,time tengah drive saya suka usap perut dia yg boroi tu , hahaha

lepas tu banding2 dengan perut saya hahaha.

VIP Member

saya kalau lambat 2 jam tak dapat makan akan tetibe termenung dan meraung nanges. hanya gara2 makan.

Hahahaha da sama mcm biras sy . Lambat sikit je mengamuk 😅😅

VIP Member

Suka gentel bibir & dagu suami.. Stiap kali sblum tido mesti nak gentel dlu..

🤣🤣

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan