46 Balas

saya pun 10 tahun nikah baru dapat rezeki anak sulung.. sekarang ni kandungan baru masuk 18 week.. semoga Allah permudahkan segala urusan kita semua.. Amin Ya Rabbal Alamin 🤲🏼💖💖

tahniah sis.. Alhamdulillah..rezeki Allah SWT bg diberkati n dirahmati olehNya🤲 saya 5tahun kahwin.. rezeki hamil 24week,,first baby😘.. syukur Alhamdulillah segala nikmatnya.

Sama dgn saya..umur 40 thn..1st baby miscarriage masa 12w thn 2009..kawin 15 thn dh ni.. alhamdulillah rezeki utk 2nd baby 35w dh..gdm on dc..drh tggi..moga dipermudahkan urusan kite semua...

Alhamdulillah tahniah sis semoga Allah murahkan urusan sis Allah sihatkn baby dgn sis... saya 5 tahun Alhamdulillah Taon lepas bln 24.10 lahirlah baby first kami..

tahniah sis faridah..rezki allah bg..lambat pun tetap die bg..cume betul ar tu dr ckp..akak ni special kes..kne jge kesihatan btul²..jan miss app dr/pakar..☺️

tahniah sis...16 tahun tu bknnya waktu yg sekejap.semoga dipermudahkan segala urusan ...jaga kesihatan ye.

tahniah sis.. saya ttc 8 thn.. yg pasti sis mesti kena czer.. sebab 5 thn ke atas x dpt ank dr akan czer supaya xnk amik risiko pada bayi..

Alhamdulillah tahniah sis.. Smg dipermudahkn segala urusan sis n baby sampai bersalin nnt. Smg kuat n sihat walafiat keduanya. Aamin 🌹

Klu soal ni sy tk thu.. Tp apa ii pun nak ucap taniah Alhamdulillah smoga akk dan baby sihat sentiasa in shaa Allah aamiin

masya Allah rezeki Allah itu cantik. moga Allah swt permudahkan segala urusan ye 💕 kita semua wanita hebat 💪🏻

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan