1 Balas

Setiap org lain tanda bersalin.macam saya tiada darah tiada pecah air ketuban tapi ada contraction..dr pecah waterbag at 7cm.. contraction mmg ada..download app tu..click gambar baru nampak..banyak membantu saya masa contraction..bagi saya,contraction tu rasa macam sakit perut nak berak tapi bila pergi toilet nothing hppn..sakit dia macam ombak..datang pergi datang pergi.. untuk keputihan,awak try makan greek yogurt..cuci setiap kali pergi toilet,maksudnya jangan main simbah dengan air je..guna tangan cuci bersih2..saya cuci guna air suam sebab bila saya cuci guna air sejuk makin menjadi dia..entah la..maybe its just me..after cuci, lap dap2..kalau boleh jangan pakai panties..masa saya mengandung most of the time i bogel dalam bilik sebab 1.panas 2.nak biar angin keringkan miss v.

Orait..thanks..nnt sy cbe mkn greek yogurt..& jrg pakai panties..pakai if keluar je dgn panty liner..dkt rumah pakai kain batik je..pnah cuba cuci dgn air suam + garam sikit..hilang gatal sekejap je tp keputihan still ada

Soalan popular