17 Balas

Saya ckup je dpt tanda perot mgeras2 terus gi hospital sbb Dri anak 1st - 3 mmg x dak tanda kuar air ketuban or darah... Ckp dgn doktor (swasta) terus masok wad then doktor cek buka 3cm.... Dokt akan pecahkan air ketuban saya dgn alat panjang... So bersalin lah... Moga mommy selamat bersalin sihat kedua2nya...

Amin amin... Zikir byk2 ya...

Sama.. due esok 12/10 tp xde tanda langsung. Arini seharian perut mengeras. Tp x de sakit or darah. Risau bila kwn2 sume ckp diorg bersalin awl.. pergi clinic doc kata normal. Jantung baby pun ok. Doc pesan jgn pkir bukan2. Doa baik2. Tp ttp pkir.. anak 1st. Ttc 4yrs

Saya semalam baru g cek jalan baru buka 1cm sis due isnin ni

Jangan risau sis,sy over due juga. Mula2 tiada tanda smpai 40 minggu tak sangka pulak lepas 3hari sy rasa macam skit senggugut. Terus p hospital beranak hari tu juga. 40 minggu 3day sy beranak.

Saya semalam baru g cek jalan dah buka 1cm sis

VIP Member

Hi mommy. Pujuk2 baby..sy pun baby suka nk keluar hujung2... Selagi kandungan tak bermasalah, ok je kalau overdue sikit..

Jgn takut mommy...kuatkn semangat...fkir yg baik2...semoga dipermudahkn segalanye...doa dr sy mengiringi mommy....Amiiin

Insyaallah amin terima kasih ye semlm baru g cek jalan baru buka 1cm sis

sama la sis..sy pun due 14 hb..xde tnda pape pun lagi..huhu..smoga diprmudhkan kita brsalin..

Sya semlm g cek jalan baru buka 1cm sis insyaallah semoga di permudah kan urusan kita untuk bersalin nnti amin

Sama lah, saya due 18.10 ni, tp xde tnda2, n tkot juga over due, semoga urusan kita dipermudahkan

Insyaallah amin..saya semlm g cek jlan baru buka 1cm

Sama la kita sis sy dh 39w6day. Due besok 12/10 blum kuar tanda sakit dtg kejup je

Buat hubungan intim dengan suami..insyAllah kelua lah baby tu

Ala ...jgn aktif sangat....baring je mcm biasa..nanti suami buatkan lah..heheheh......

VIP Member

sis cuba amalkan.. pujuk baby insyaallah

yaka.. semoga dipermudahkan

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan