baju bby

Sy skrg dh 32w...kain barut ape semua dh beli..tpi mcm baju, ubat ape semua xbeli lgi...fikir gk baju nk cri kt mna..klau kt shoppe byk stock hbis...aduiii..musim pkp ni mna la cari ??

baju bby
39 Balas
Tulis jawapan

Pasaraya besar ada sis..sya hari tu pun tak sempat nak belanja sbb dah start pkp.buntu jugak satu benda pun tak ada.saya plak jenis tak suka beli online sbb tak tahu materialnya mcm mana.berdekatan dgn tempat saya hanya tesco dan econsave je yg ada.dlm tu kan ada department utk baby semua ada.dlm lah beli jugak serba sedikit keperluan baby.pergi pagi2 sis sblum buka lagi sya dah ada lagipun ibu mngandung boleh masuk dulu tak yah beratur..tu kat tempat saya lahπŸ˜†

Baca lagi

start beli barang baby uk 30w. Sbahgian sya beli kat online shoppe..janji persiapan untuk hospital je. Dan semasa pkp.. Lepas pkp habis Baru senang nak cari barang baby.. 😁 Skrang sya pun dah 34minggu, tunggu dokter bagitau bila nak bersalin je. 😊

4y ago

same laa saya 34 weeks sis..boleh tahu kenapa sis tunggu doc utk bersalin bila dan tidak follow due ?

manjaku mall buka sis sewaktu pkp ini..saya baru beli baju2 baby di situ..cuma die buka sampai ptg sahaja..cawangan bangi dan putrajaya buka..cawangan lain saya tak sure, sis kena call dulu tanya

VIP Member

sesiapa yg baik hati, tlg lah salurkan sumbangan kpada saya yg ibu tunggal ni. cukup untk beli susu jer pun okay. singgit sorang takpa noh. 7628033446 cimb bank Allah saja dpt membalas nyaπŸ₯°

Baca lagi

Saya pun bru je settle beli barang baby last week...saya google kedai baby yang berdekatan dan klu boleh cari yang takde roadblock pastu call dulu kedai tu tuk kepastian bukak ke tak....

VIP Member

Sy pun beli online kt Shopee sis..punya lama tunggu brg smpai..skrg dh 31w..beli dr mggu 29 lg..smpai hr nie msh stuck kt KLIA HUB..sbb pkp nie myb lambakkan brg byk..😌

VIP Member

Ubat2 tu mne yg boleh cari dkt shoppe.. Cari lah.. Mne yg boleh cri dkt farmasi, beli je.. Bju pulak awk try survey dkt shoppe anakku.. Pureen dan fiffy..

Saya pn 32weeks. Brng bby pn xbeli lg..kt shoppe nk beli cm xpuas hati..takit dpt xmcm kita nk..skrng n pn sya xthu nk beli kt mna..semua tmpat bby tutup

VIP Member

Kalau tempat sis dkt dgn supermarket mcm giant,the store atau aeon sis boleh je beli baju kat situ. Yg murah2 pon takpe. Mcm sye beli kat giant je

Sy pon 33weeks cari kat shooppe je la..tuk prsiapn gi hospital&2bln je..lps hbs pantang&pkp br la nk cari lg..xpyh byk2 dl la yg pntg ad..