Air gula supaya tak muntah

Siapa boleh share persiapan minum air gula ? Saya firstime nk minum lg 7 hari. Doc xde pesan apa2

12 Balas
Tulis jawapan

bawak air kosong. incase nak muntah, minum je air kosong. kalau boleh, minimumkan tegukan air gula . saya minum 2 3 teguk je sekali minum . saya tarik nafas , hembus je terus minum πŸ˜‚ akak sebelah pandang saya lain macam , sebab dia minum dulu, tapi saya habis dulu . saya follow makcik saya pesan je πŸ˜‚

Baca lagi

Awak beli kt frmsi air gula perisa oren mmng sedap rase cam fanta gas.. yg firts minum auto muntah kalau second oky lh.. sbb air gula kt kk x sdp.. klau beli kt frmsi boleh ltk lam peti then kite minum sejukk2πŸ˜πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»πŸ‘πŸ»

2y ago

Make sure bgithu nurse dlu yg awk nk bwk sndri.. supaya dia xyh buat dh

jgn takut, takde teruk mana pon mcm yg org ckp tu. air gula nie rasa dia manis je, minum sekaligus kalau boleh. lepas mnum tu cube kumur2. ataupon boleh cube beli sendiri air gula dkt farmasi yg ade flavor tu, die sdp sikit

Mindset. Fikir haus, air glucose sedap. Sy minum 1 nafas, sy jenis xsuka benda2 manis & x minum minuman manis, tp bg sy xda la manis sgt pn rasa dia, xtruk sgt pn. Klau dgr crita org mcm seram sgt. Tp xda apa pn.

Mintak nurse buatkan time suam, bismillah terus minum. Lepas minum air gula, mintak air suam 1 teguk je untuk bilas. Nurse suggest beli dekat farmasi, tapi i tak sempat beli so bedal je yg ori punya πŸ˜‚

kalau tak nak minum air gula dkt klinik,,momy bole je beli air gula kt farmasi ..beli sehari sebelum date terus masuk kn dlm peti sejuk..esok appointment bwk minum sejukΒ²..mcmΒ² perisa ade..

sy klu minum air gula akan tahan nafas pastu teguk..rileks sekejap hembus nafas,pstu tahan nafas lg n minum smpai hbs,🀣..klu minum stop akan rasa loya..n jgn fkr bukan²,agp je air biasa

minum jangan stop. teruskan sampai habis!!! before minum tarik nafas panjang panjang. i dah 2kali minum air gula and nurse kasi 10bintangπŸ™ŠπŸ™ŠπŸ™Š

minum laju2.. lepas minum pergi kumur sampai ke tekak, supaya tak rasa pekat melekat dalam mulut, itu yg buat rasa mual..

time saya minum air gula saya guna air sejuk..mng rasa x muntah kalw guna air sejuk