113 Balas

VIP Member

DONE ✅✅✅ Saya ingin menang Dyson Omni Glide kerana 💞 inilah gadget rumah yang paling saya inginkan selama ini untuk membantu setiap hari membersihkan rumah saya dengan pantas, mudah dan bersih sekali. 💞 ianya mempunyai kuasa sedutan yang sangat hebat yang mampu menyedut segala makanan anak-anak yang bersepah, rambut yang bertaburan, habuk halus dengan begitu cekap sekali. 💞 rodanya yang boleh berputar 360 degree serta slim membolehkan Dyson ini menyedut masuk di celah-celah tempat sempit yang tak mampu untuk dicapai oleh saya seperti di bawah perabot dan celah almari. 💞ianya tidak menggunakan ruang simpanan yang besar, sangat ringan dan mudah di bawa ke mana sahaja untuk vacum walaupun ketika saya mengandung. 🌷 Terima kasih @theasianparent_my atas giveaway yang awesome ini. 🙏🏻❤ Semoga ada rezeki saya untuk memiliki Dyson Omni Glide ini. 💝💖

VIP Member

DONE ✅✅✅ Saya ingin menang Dyson Omni Glide kerana 💞 inilah gadget rumah yang paling saya inginkan selama ini untuk membantu setiap hari membersihkan rumah saya dengan pantas, mudah dan bersih sekali. 💞 ianya mempunyai kuasa sedutan yang sangat hebat yang mampu menyedut segala makanan anak-anak yang bersepah, rambut yang bertaburan, habuk halus dengan begitu cekap sekali. 💞 rodanya yang boleh berputar 360 degree serta slim membolehkan Dyson ini menyedut masuk di celah-celah tempat sempit yang tak mampu untuk dicapai oleh saya seperti di bawah perabot dan celah almari. 💞ianya tidak menggunakan ruang simpanan yang besar, sangat ringan dan mudah di bawa ke mana sahaja untuk vacum walaupun ketika saya mengandung. 🌷 Terima kasih theAsianparentMy atas giveaway yang awesome ini. 🙏🏻❤ Semoga ada rezeki saya untuk memiliki Dyson Omni Glide ini. 💝💖

Done 💕 I hope i can win Dyson OMNI-Glide. I want to win Dyson OMNI Glide because it was made for my needs. Its not just a vacuum cleaner but it's was the best helper at home. As a working mom, I need to make sure that I can balance work and family very well. I must make sure our home will be a happier and healthier place for our family. Since cleaning the house is one of the most demanding chores for the average household, so I must looking the effortless, fastest and efficient alternative when cleaning homes. With featherweight portability of Dyson OMNI Glide, now cleaning will becomes more fun and enjoy. It's can vacuuming without leaving single dirt behind. Effortlessly but it can complete my daily cleaning just in one step.

TapFluencer

DONE❤️ Semoga ada rezeki untuk saya hadiahkan pada suami bagi membalas segala tanggungjawab yang dia dah jalankan sebagai seorang suami yang baik walaupun kadang2 lidahkan tergigit inikan pula suami isteri tapi dia tetap lakukan segala rutin yang setiap suami perlu buat. Dari kemas rumah,basuh baju,lipat baju sampai bab jaga anak. Tugas sy cuma masak & susukan anak je. 4tahun kahwin..anak dah dua..pantang pun berdua..jadi saya rasa inilah masanya untuk saya hadiahkan Dyson Omni-Glide buat suami agar dia terus rajin tolong saya kemas rumah 🥰🥰🥰 semoga impian saya menjadi kenyataan dan doa saya dimakbulkan. 🤲🏼🤲🏼🤲🏼 #TAPxDYSON

🙋DONE ALL STEPS ➡️TEBUS 4 GANJARAN ✅ ➡️MINGGU 1 NAME THE DYSON ✅ ➡️MINGGU 2 KOMEN MENGAPA INGIN MENANG DYSON ✅ Semoga untuk penutup tahun 2021 ini, ada terselit rezeki saya untuk menang hadiah idaman saya sejak sekian lama.Ianya pasti menjadi kenangan manis 2021 yang tidak akan saya lupakan. Terima Kasih The Asian Parent kerana memberikan ilmu keibubapaan yang terbaik kepada kami dan menganjurkan pelbagai ganjaran serta hadiah menarik khas untuk semua pengguna setia TAP. The Asian Parent we ❤️u !

DONE SEMOGA ADA REZEKI DI SINI MENANG HADIAH DARI theAsianparent..First time join, harap ada rezeki untuk baby baru..Saya suka app theAsianparent banyak ilmu yang saya dapat, saya juga dapat mendengar perkongsian dari ibu bapa dalam app ini..Banyak app tentang ibu mengandung, tapi app theAsianparent sangat best kerana ibu2 dapat berkongsi tentang hamil tanpa rasa malu, kita juga dapat memberi komen..Thank you theAsianparent buat app yang sangat berguna ini..

Done! Semoga ada rezeki kami sekeluarga. TheAsianParent sangat membantu ibu bapa dalam mengenal pasti kemahiran yang perlu ada pada bayi dan kanak-kanak. Dengan ini, kami sebagai ibu bapa dapat memastikan bayi kami mempunyai kemahiran tersebut dan juga membantu bayi kami untuk menguasai kemahiran baru. Aplikasi TheAsianParent sangat berguna kepada semua ibu bapa terutama yang pertama kali menjadi ibu bapa.

Done Semoga ada rezeki untuk anak saya baru lahir. TheAsianparent banyak memberi info dari saya mengandung, menyusukan anak, menjaga anak waktu tak sihat dan sampai sekarang saya masih melihat artikel2 dari TheAsianparent ni. Terima kasih TheAsianparent sbb membantu saya dari mengandung sampailah dah menjadi seorang ibu🥰 App yang bermanfaat untuk para bakal ibu dan ibu2.

VIP Member

Done all the steps ✅✅✅ Alhamdullilah selesai tebus 3 ganjaran dari TAP (2 Faber Castell & 1 photobook) dan membuat pembelian terus. 🌼🌼🌼 Moga ada rezeki saya untuk menang Dyson Omni Glide kali ini. Sudah lama saya mencuba nasib dalam Contest TAP dan berharap ada rezeki saya bulan ini. Aminnnnn

VIP Member

Done all the steps ✅✅✅ Alhamdullilah selesai tebus 3 ganjaran dari TAP (2 Faber Castell & 1 photobook) dan membuat pembelian terus. 🌼🌼🌼 Moga ada rezeki saya untuk menang Dyson Omni Glide kali ini. Sudah lama saya mencuba nasib dalam Contest TAP dan berharap ada rezeki saya bulan ini. Aminnnnn

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan